Trasa:
Itálie, Francie, Španělsko
Společnost:
Loď:
od
17 310 Kč/os. (679 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Janov, Itálie | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Marseille, Francie | 09:00 | 18:00 |
3. | 3. Palma de Mallorca, Španělsko | 15:00 | 23:59 |
4. | 4. Palma de Mallorca, Španělsko | 09:00 | 01:00 |
5. | 5. Ibiza, Španělsko | --:-- | 07:00 |
6. | 6. Olbia, Itálie | 09:00 | 18:00 |
7. | 7. Livorno, Itálie | 08:00 | 19:00 |
8. | 8. Janov, Itálie | 09:00 | --:-- |