Trasa:
Společnost:
Loď:
od
44 740 Kč/os. (1 758 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Fort Lauderdale, USA (nalodění) | --:-- | 16:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. St. Croix, USA | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. St. John, Antigua a Barbuda | 07:00 | 16:00 |
6. | 6. Bridgetown, Barbados | 10:00 | 18:00 |
7. | 7. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Saint George, Grenada | 08:00 | 18:00 |
9. | 9. Roseau, Dominika | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis | 07:00 | 17:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Fort Lauderdale, USA (vylodění) | 07:00 | --:-- |