Celestyal Nefeli

Výletní loď Celestyal Nefeli patří společnosti Celestyal Cruises. Vody moří a oceánů brázdí od roku 1992, kdy byla postavena ve španělské Valencii.

Hosté mohou na lodi objevovat pravou řeckou kuchyni. Všechno jídlo je připravováno z čerstvých lokálních surovin prvotřídní kvality. Ochutnáte tak rozmanitou škálu čerstvého ovoce, zeleniny, lahodný řecký jogurt, bylinky a mnoha dalších surovin. Navíc lodní pekaři připravují pečivo třikrát denně tak, aby bylo vždy čerstvé a křupavé.

Na lodi pro vás budou připravena tři jídla denně. Vychutnat si je můžete v elegantních jídelních prostorách, které zajistí neopakovatelný gurmánský zážitek. Pokud dáváte přednost neformálnímu stolování, na palubě najdete i bufet. Tam nabízejí pizzu, čerstvé burgery a hotdogy, stejně jako širokou nabídku těstovin a řecké speciality.

Samozřejmostí je i rozmanitý výběr exkluzivního vína, které má v Řecku tradici dlouhou více než čtyři tisíce let.

19 093t Brutto tonáž
164m délka lodě
22,5m šířka lodě
17,5 rychlost v uzlech
1 074 max. počet pasažérů
400 celkový počet kabin

Kajuty

Na lodi naleznete širokou nabídku komfortního ubytování. K dispozici jsou i venkovní kabiny s krásným výhledem na oceán. Všechny kajuty jsou vybaveny televizí, koupelovými produkty, ručníky, sejfem a fénem. Na požádání vám do kajuty zanesou led nebo třeba čerstvou pizzu. Navíc má každá kajuta svého osobního stevarda, který se stará o kajutu a také vám pomůže s jakýmkoli problémem či požadavkem.


Zábava

Pro cestující je připraven bohatý program během dne i večer. O výbornou zábavu se postarají živé pianové koncerty, hodiny tance nebo talentové soutěže. Navštívit můžete i kurzy vaření, vyřezávání ovoce nebo si zahrát karty.

Na palubě najdete i spoustu barů s lahodnými koktejly, živou hudbou a karaoke. V pozdějších hodinách můžete zajít do některého z nočních klubů se stylovými DJs, propracovaným sound systémem a působivým osvětlením. Anebo zkuste štěstí v rozsáhlém kasinu s ruletami a spoustou dalších lákadel.

Nudit se nebudou ani sportovní nadšenci. Protáhnout tělo je možné ve fitness centru. Zúčastněte se sportovních kurzů nebo si zajděte zahrát ping-pong či basketbal. Na lodi se nachází i areál pro děti, kde najdou spoustu prolézaček i dílny pro kreslení a další kreativitu.

Hosté mohou také nechat své tělo hýčkat ve wellness areálu, kde je pro ně přichystáno mnoho relaxačních procedur. Mezi ně patří například masáže horkými kameny nebo ájurvéda. Navštívit můžete také salón krásy, manikúru, pedikúru nebo kadeřnictví.

Na lodi je k dispozici:

Restaurace a bary

 • Dvě restaurace a tři bary
 • Tradiční restaurace servírují pravou řeckou kuchyni
 • Bufet blízko bazénu nabízející pizzu, burgery a hotdogy

Zábava

 • Živé pianové vystoupení, karetní hry, koncerty, kuchařské show a soutěže, vyřezávání ovoce a zeleniny, hodiny tance, předvádění originálního skládání ručníků
 • Kasino
 • Mnoho barů s živou hudbou, širokou nabídkou koktejlů, tanečním parketem, koncerty nebo karaoke
 • Noční klub s profesionálními DJs, propracovaným sound systémem a osvětlením

 

Sport a odpočinek

 • Fitness centrum, pravidelné lekce cvičení
 • Ping-pong, basketbal
 • Wellness centrum zahrnující masáže horkými kameny, obličejové masáže, zábaly a další relaxační procedury
 • Kosmetický salón, kadeřnictví, manikúra a pedikúra
 • Bazén
 • Areál pro děti