Trasa:
Společnost:
Loď:
od
16 040 Kč/os. (629 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Brindisi, Itálie (nalodění) | --:-- | 19:30 |
2. | 2. Katakolon (Olympie), Řecko | 11:00 | 17:00 |
3. | 3. Mykonos, Řecko | 08:00 | 19:00 |
4. | 4. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 16:30 |
5. | 5. Saranda, Albánie | 12:00 | 20:00 |
6. | 6. Dubrovník, Chorvatsko | 09:00 | 15:00 |
7. | 7. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie | 09:00 | 16:30 |
8. | 8. Brindisi, Itálie (vylodění) | 13:30 | --:-- |