Trasa:
Společnost:
Loď:
od
16 580 Kč/os. (650 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Palma de Mallorca, Španělsko (nalodění) | --:-- | 23:59 |
2. | 2. Palma de Mallorca, Španělsko | 09:00 | 01:00 |
3. | 3. Ibiza, Španělsko | 09:00 | 07:00 |
4. | 4. Olbia, Itálie | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Livorno, Itálie | 09:00 | 19:00 |
6. | 6. Janov, Itálie | 09:00 | 18:00 |
7. | 7. Marseille, Francie | 07:00 | 16:00 |
8. | 8. Mahon (Menorca), Španělsko | 11:00 | 15:00 |
9. | 9. Cagliari, Itálie | 13:30 | 17:00 |
10. | 10. Valletta, Malta | 07:30 | 19:30 |
11. | 11. Messina, Itálie (vylodění) | 07:30 | --:-- |