Trasa:
Společnost:
Loď:
od
52 250 Kč/os. (2 049 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Buenos Aires, Argentina (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Montevideo, Uruguay | 07:00 | 17:00 |
3. | 3. Punta Del Este, Uruguay | 08:00 | 17:00 |
4. | 4. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Puerto Madryn, Argentina | 08:00 | 17:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Port Stanley (Falklandy), Zámořské území Velké Británie | 08:00 | 17:00 |
8. | 8. Mys Horn/Cape Horn (proplutí), Chile | --:-- | --:-- |
9. | 9. Ushuaia, Argentina | 07:00 | 14:00 |
10. | 10. Punta Arenas, Chile | 07:00 | 19:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Puerto Montt, Chile | 08:00 | 18:00 |
14. | 14. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. San Antonio, Chile (vylodění) | 06:00 | --:-- |