X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Francouzská Polynésie, Americká Samoa, Fidži, Vanuatská republika, Nová Kaledonie, Společenství sui-generis Francie, Austrálie z Papeete na lodi Norwegian Jewel
Oblast: Trasa:
od 46 340 Kč/os. (1 729 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Papeete (Tahiti, Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie (nalodění) --:-- 22:00
2. 2. Bora Bora (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie 08:00 18:00
3. 3. Relaxační den na moři --:-- --:--
4. 4. Relaxační den na moři --:-- --:--
5. 5. Pago Pago (Americká Samoa), Nezačleněné území USA 08:00 16:00
6. 6. Relaxační den na moři --:-- --:--
7. 7. Lautoka, Fidži 09:00 19:00
8. 8. Suva, Fidži 08:00 18:00
9. 9. Relaxační den na moři --:-- --:--
10. 10. Luganville, Vanuatská republika 08:00 18:00
11. 11. Port Vila, Vanuatská republika 08:00 18:00
12. 12. Lifou (Nová Kaledonie), Společenství sui-generis Francie 08:00 18:00
13. 13. Mare (Nová Kaledonie), Společenství sui-generis Francie 08:00 18:00
14. 14. Relaxační den na moři --:-- --:--
15. 15. Relaxační den na moři --:-- --:--
16. 16. Sydney, Austrálie (vylodění) 07:00 --:--
 • 1.' '.den
 • 2.' '.den
 • 5.' '.den
 • 8.' '.den
  program den po dni
  8. den
  Suva, Fidži / Pěkná koloniální architektura, zajímavá muzea i nespočet příležitostí k nákupům jsou tím, co láká návštěvníky do hlavního a největšího města Fidži, Suvy. Prohlédněte si hezké uličky historického centra města, nádhernou katedrálu z počátku 20. století i nejširší sbírky fidžijských artefaktů na světě. Obdivujte Thurstonovy zahrady s rostlinami z celého jižního Pacifiku i panoramatické výhledy z vrcholku hory Korobaba více než 400 metrů nad mořem. Zažijte ruch městského tržiště i klid překrásné tropické džungle hned za branami 300tisícové metropole.
 • 11.' '.den
  program den po dni
  11. den
  Port Vila, Vanuatská republika / Objevené na počátku 17. století Portugalci, v 19. století kontrolované Brity a Francouzi, za druhé světové války základna amerického a australského letectva, to je Port Vila. Hlavní a největší město vanuatských ostrovů nabízí pestrou směsici kultur, nádhernou přírodu i skvělé podmínky k potápění. V Národním muzeu Vanuatu si prohlédněte největší sbírku tichomořských artefaktů na světě a ve vesnici Ekasup nahlédněte do tradic původního melanéského lidu. Užijte si osvěžující koupel v kaskádách vodopádů Mele i adrenalinovou procházku po visutých mostech Ráje na řece. Prozkoumejte pestrý život korálového útesu a nenechte si ujít ani autentickou atmosféru místního tržiště.
 • 12.' '.den
  program den po dni
  12. den
  Lifou (Nová Kaledonie), Společenství sui-generis Francie / Před dvěma miliony let byl součástí podmořské sopky, dnes je ostrov v souostroví Nová Kaledonie největším atolem na světě a nemá daleko k ráji na zemi. Lifou nabízí pohádkové pláže, nádhernou přírodu i zajímavou kulturu původních obyvatel. Kochejte se nádhernými výhledy od misionářského kostelíka z poloviny 19. století i dech beroucími západy slunce na pláži Peng. V zátoce Jinek prozkoumejte pestrý život pod mořskou, ve vesničce Hnathalo pak pěknou jeskyni s osvěžujícím sladkovodním jezírkem. Nechte se uchvátit dramatickými útesy severního pobřeží i dokonalými písčitými plážemi toho jižního.
 • 13.' '.den
  program den po dni
  13. den
  Mare (Nová Kaledonie), Společenství sui-generis Francie / Nádherné scenérie korálového atolu, vyzdviženého 130 metrů nad hladinu Tichého oceánu, to je Maré. Ostrov v souostroví Nové Kaledonie nabízí překrásnou tropickou přírodu, nedotčené pláže i zajímavé melanéské tradice. Nechte se okouzlit jedinečnými přírodními útvary Maré – vzdušnými kořeny banyánu šplhajícími po stěnách 40metrové propasti, dramatickými útesy, vděčícími za svůj název staré legendě, i křišťálově čistým přírodním „akváriem“ plným tropických ryb a mořských želv, relaxujte na úchvatných plážích, ne nadarmo považovaných za jedny z nejkrásnějších na světě, a se šnorchlem objevujte fascinující život pod mořskou hladinou.
 • 16.' '.den
  program den po dni
  16. den
  Sydney, Austrálie (vylodění) / V roce 1788 bylo jako první evropská kolonie v Austrálii založeno hlavní město province Nový Jižní Wales. Dnes je největší přirozený přístav světa nejlidnatějším městem země a ročně ho navštíví miliony turistů. Prohlédněte si známou Operu a navštivte historickou část města, The Rocks. Kochejte se nádhernými výhledy z 309 metrů vysoké věže Sydney Tower i slavnými díly v Muzeu současného umění. Projděte se Královskou botanickou zahradou a pořádně do těla si dejte v Národním parku Blue Mountains. Vše zakončete něčím dobrým k snědku: chybu nikdy neuděláte s rybou nebo mořskými plody.