Trasa:
Společnost:
Loď:
od
8 720 Kč/os. (342 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Janov, Itálie (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Marseille, Francie | 08:00 | 17:00 |
3. | 3. Palma de Mallorca, Španělsko | 10:00 | 23:55 |
4. | 4. Valencie, Španělsko | 09:00 | 19:00 |
5. | 5. Barcelona, Španělsko | 08:00 | 16:00 |
6. | 6. Ajaccio (Korsika), Francie | 10:00 | 18:00 |
7. | 7. Livorno, Itálie | 07:00 | 19:30 |
8. | 8. Janov, Itálie (vylodění) | 08:00 | --:-- |