Trasa:
Společnost:
Loď:
od
16 550 Kč/os. (649 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Marseille, Francie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Tarragona, Španělsko | 08:00 | 20:00 |
3. | 3. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | --:-- |
4. | 4. Palma de Mallorca, Španělsko | --:-- | --:-- |
5. | 5. Ibiza, Španělsko | --:-- | 01:00 |
6. | 6. Ibiza, Španělsko | 08:00 | 07:00 |
7. | 7. Olbia, Itálie | 09:00 | 17:00 |
8. | 8. Janov, Itálie | 09:00 | 18:00 |
9. | 9. Marseille, Francie (vylodění) | 08:00 | --:-- |