Trasa:
Společnost:
Loď:
od
20 370 Kč/os. (799 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (nalodění) | --:-- | 16:30 |
2. | 2. Brindisi, Itálie | 13:30 | 19:30 |
3. | 3. Katakolon (Olympie), Řecko | 11:00 | 18:00 |
4. | 4. Heraklion, Řecko | 09:00 | 18:00 |
5. | 5. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 16:30 |
6. | 6. Korfu, Řecko | 12:30 | 18:30 |
7. | 7. Kotor, Černá Hora | 07:00 | 13:00 |
8. | 8. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (vylodění) | 08:30 | --:-- |