Trasa:
Společnost:
Loď:
od
55 360 Kč/os. (2 171 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Lisabon, Portugalsko (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Sevilla, Španělsko | 22:00 | --:-- |
3. | 3. Sevilla, Španělsko | --:-- | 21:15 |
4. | 4. Málaga, Španělsko | 15:30 | 22:00 |
5. | 5. Almeria, Španělsko | 07:30 | 18:00 |
6. | 6. Valencie, Španělsko | 12:00 | 22:00 |
7. | 7. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:30 | 18:00 |
8. | 8. Barcelona, Španělsko (vylodění) | 06:00 | --:-- |