Trasa:
Společnost:
Loď:
od
63 210 Kč/os. (2 484 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Southampton, Velká Británie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Bordeaux, Francie | 12:15 | --:-- |
4. | 4. Bordeaux, Francie | --:-- | --:-- |
5. | 5. Bordeaux, Francie | --:-- | 11:59 |
6. | 6. Bilbao, Španělsko | 08:00 | 22:00 |
7. | 7. Gijón, Španělsko | 08:00 | 14:00 |
8. | 8. Leixoes (Porto), Portugalsko | 09:00 | 18:00 |
9. | 9. Lisabon, Portugalsko | 08:00 | --:-- |
10. | 10. Lisabon, Portugalsko | --:-- | 13:30 |
11. | 11. Gibraltar, Velká Británie | 13:30 | 20:00 |
12. | 12. Almeria, Španělsko | 08:00 | 14:30 |
13. | 13. Valencie, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
14. | 14. Barcelona, Španělsko (vylodění) | 06:00 | --:-- |