Trasa:
Společnost:
Loď:
od
106 130 Kč/os. (4 162 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Miami, USA (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. St. John (Americké Panenské ostrovy), USA 1 | 09:00 | 18:00 |
5. | 5. Gustavia (Svatý Bartoloměj), Zámořské společenství Francie 1 | 08:00 | 22:00 |
6. | 6. St. John, Antigua a Barbuda | 08:00 | 17:00 |
7. | 7. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 22:00 |
8. | 8. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 22:00 |
9. | 9. Mayreau, Svatý Vincenc a Grenadiny 1 | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Iles Des Saintes (Guadeloupe), Zámořský departement Francie | 08:00 | 18:00 |
11. | 11. Philipsburg (Svatý Martin), Autonomní státy Nizozemska | 08:00 | 22:00 |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Labadee, Haiti | 08:30 | 16:00 |
14. | 14. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Miami, USA (vylodění) | 07:00 | --:-- |
1) Tender