Trasa:
Společnost:
Loď:
od
53 750 Kč/os. (2 108 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Amalfi, Itálie 1 | 07:30 | 21:00 |
3. | 3. Giardini Naxos (Taormina), Itálie 1 | 12:00 | 19:00 |
4. | 4. Valletta, Malta 1 | 08:00 | --:-- |
5. | 5. Valletta, Malta 1 | --:-- | 06:00 |
5. | 5. Xlendi (Gozo), Malta 1 | 10:00 | 18:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Ajaccio (Korsika), Francie 1 | 08:00 | 22:00 |
8. | 8. Alghero, Itálie 1 | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Mahon (Menorca), Španělsko 1 | 09:00 | 22:00 |
10. | 10. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
11. | 11. Barcelona, Španělsko (vylodění) | 07:00 | --:-- |
1) Tender