Trasa:
Společnost:
Loď:
od
19 860 Kč/os. (779 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Livorno, Itálie (nalodění) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Janov, Itálie | 09:00 | 18:00 |
3. | 3. Marseille, Francie | 09:00 | 18:00 |
4. | 4. Palma de Mallorca, Španělsko | 15:00 | 23:59 |
5. | 5. Palma de Mallorca, Španělsko | 09:00 | 01:00 |
6. | 6. Ibiza, Španělsko | --:-- | 07:00 |
7. | 7. Olbia, Itálie | 09:00 | 18:00 |
8. | 8. Livorno, Itálie | 08:00 | --:-- |
5. | 5. Ibiza, Španělsko (vylodění) | --:-- | 23:59 |