Trasa:
Společnost:
Loď:
od
86 750 Kč/os. (3 402 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Mykonos, Řecko 1 | 08:00 | 23:00 |
2. | 2. Mykonos, Řecko 1 | 08:00 | 23:00 |
3. | 3. Paros, Řecko 1 | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Paros, Řecko 1 | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Kusadasi (Efez), Turecko | 08:00 | 22:00 |
4. | 4. Kusadasi (Efez), Turecko | 08:00 | 22:00 |
5. | 5. Patmos, Řecko | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Patmos, Řecko | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Rhodos, Řecko | 08:00 | 22:00 |
6. | 6. Rhodos, Řecko | 08:00 | 22:00 |
7. | 7. Ágios Nikólaos, Řecko | 13:00 | 20:00 |
7. | 7. Ágios Nikólaos, Řecko | 13:00 | 20:00 |
8. | 8. Santorini, Řecko 1 | 08:00 | 21:00 |
8. | 8. Santorini, Řecko 1 | 08:00 | 21:00 |
9. | 9. Nafplio, Řecko 1 | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Nafplio, Řecko 1 | 08:00 | 17:00 |
10. | 10. Pireus (Athény), Řecko | 05:00 | --:-- |
10. | 10. Pireus (Athény), Řecko (vylodění) | 05:00 | --:-- |
1) Tender