Trasa:
Společnost:
Loď:
od
8 130 Kč/os. (319 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Barcelona, Španělsko (nalodění) | --:-- | 21:00 |
2. | 2. Palma de Mallorca, Španělsko | 07:00 | 16:00 |
3. | 3. Marseille, Francie | 10:00 | 18:00 |
4. | 4. Janov, Itálie | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Civitavecchia, Itálie | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Kotor, Černá Hora | 13:00 | 18:00 |
8. | 8. Split, Chorvatsko | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (vylodění) | 09:00 | --:-- |