Trasa:
Společnost:
Loď:
od
22 700 Kč/os. (890 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. San Juan (Portoriko), USA (nalodění) | --:-- | 18:00 |
1. | 1. San Juan (Portoriko), USA | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 22:00 |
3. | 3. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 22:00 |
4. | 4. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Roseau, Dominika | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Roseau, Dominika | 08:00 | 17:00 |
6. | 6. Charlestown, Svatý Kryštof a Nevis 1 | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Charlestown, Svatý Kryštof a Nevis 1 | 08:00 | 18:00 |
7. | 7. Gustavia (Svatý Bartoloměj), Zámořské společenství Francie 1 | 08:00 | 18:00 |
7. | 7. Gustavia (Svatý Bartoloměj), Zámořské společenství Francie 1 | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. San Juan (Portoriko), USA | 07:00 | --:-- |
8. | 8. San Juan (Portoriko), USA (vylodění) | 07:00 | --:-- |
1) Tender