X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Západní Středomoří na revoluční, zbrusu nové Celebrity Apex
Termín: Oblast: Trasa:

Španělsko, Francie, Itálie

od 68 470 Kč/os. (2 555 €)

Poznejte krásy Středomoří z perspektivy nejnovější lodi Celebrity Cruises, která na svou premiérovou plavbu vyrazí na jaře 2020. Udělejte si pohodlí v luxusní kajutě nebo apartmá a navštivte kulturou prostoupenou Barcelonu. Užijte si adrenalinovou zábavu na palubě i bujarý noční život na španělské Ibize. Nechte se okouzlit přelomovými technologiemi moderního plavidla i historií dýchajícím Římem. Vydejte se na plavbu svého života na lodi, která nemá obdoby, za doprovodu českého průvodu.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute 


Itinerář

DEN DATUM Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 14.08.2020, 1. Setkání s průvodcem na letišti Václava Havla a odlet do Barcelony --:-- --:--
Transfer do hotelu. --:-- --:--
2. 15.08.2020, So 2. Barcelona, Španělsko --:-- 17:00
Společné nalodění. --:-- --:--
3. 16.08.2020, Ne 3. Valencie, Španělsko 07:00 21:00
4. 17.08.2020, Po 4. Ibiza, Španělsko 08:00 23:58
5. 18.08.2020, Út 5. Relaxační den na moři --:-- --:--
6. 19.08.2020, St 6. Villefranche, Francie 07:00 20:30
7. 20.08.2020, Čt 7. Toulon, Francie 07:00 18:00
8. 21.08.2020, 8. La Spezia, Itálie 07:00 18:30
9. 22.08.2020, So 9. Civitavecchia, Itálie 05:00 --:--
Společné vylodění, transfer do hotelu v Římě. --:-- --:--
10. 23.08.2020, Ne 10. Odlet zpět do ČR. --:-- --:--
 • 2.' '.den
  program den po dni
  2. den
  Barcelona, Španělsko / Když se řekne Barcelona, každý si okamžitě vybaví slavný fotbalový klub, Letní olympijské hry a stavby geniálního architekta Antonia Gaudího. Barcelona je ovšem mnohem více, je to pulzující katalánská metropole, oblíbené letovisko i dynamicky se rozvíjející centrum plné architektonických skvostů a zajímavých historických památek. Její svěží a vstřícná atmosféra z ní dělá jedno z nejkrásnějších a nejoblíbenějších evropských měst a milovníci architektury, historie i dobrého jídla zde zcela jistě zažijí celou řadu nezapomenutelných zážitků.
 • 3.' '.den
  program den po dni
  3. den
  Valencie, Španělsko / Objevte město starosvětského šarmu a moderního architektonického génia – Valencie je brána Španělska do Středomoří. V rušném centru i mezi barokními chrámy, odkazujícími na bohaté kulturní dědictví, narazíte na místní obyvatele – vždy milé a přátelské. Zastavte se s námi u futuristického Města vědy a umění, které vám představí architekturu 21. století. Procházka úzkými uličkami centra vás naopak zavede do minulosti města. Uvidíte původní hedvábnou burzu Llotja de la Seda, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo katedrálu Panny Marie, v níž je údajně uchován Svatý grál. Zajímavá bude jistě i zastávka na jedné z největších evropských tržnic – Mercat Central.
 • 4.' '.den
  program den po dni
  4. den
  Ibiza, Španělsko / „Bílý ostrov lásky“, to je přezdívka Ibizy, nejkrásnějšího z Baleárských ostrovů. Starověký posvátný ostrov s množstvím archeologických lokalit, ale i malebných přírodních zákoutí a pláží s bílým pískem, je vyhlášenou prázdninovou lokalitou. Ta byla zapsána na seznam jak přírodního, tak i kulturního dědictví UNESCO. Hlavní město Ibiza city s mohutnou pevností, zachovalými hradbami a křivolakými uličkami se stalo inspirací mnoha umělců a jeho kouzlo láka návštěvníky z celého světa. Nezapomeňte si také přibalit taneční boty! Ibiza je světově proslulá svým nočním životem, kluby, tancem i stylem hudby zachycujícím euforickou atmosféru ostrova.
 • 6.' '.den
  program den po dni
  6. den
  Villefranche, Francie / Villefranche je podle počtu výletních lodí nejvytíženějším francouzským přístavem. Zároveň tvoří nejlepší výchozí bod pro poznávání Azurového pobřeží. V jeho těsném sousedství leží Nice, vyhlášené letovisko a centrum francouzské Riviéry. Turisty sem láká středomořské slunce, čisté moře, staré město i široké bulváry. Velkým zážitkem je také návštěva Monaka – ministátu, který je symbolem luxusu a bohatství. Historie knížecí rodiny, oceánografické muzeum nebo výhled na kaskádovitou strukturu města s malebným přístavem rozhodně nemůžou nechat nikoho chladným.
 • 8.' '.den
  program den po dni
  8. den
  La Spezia, Itálie / La Spezia je významným vojenským přístavem i oblíbeným letoviskem. Zároveň je výchozí branou do Cinque Terre – jednoho z nejmalebnějších pobřežních úseků Itálie. Pět vesnic s pastelovými domky zařezanými do skal láká turisty z celého světa. Městečka Vernazza, Portovenere nebo slavná Cesta lásky a k tomu romantická projížďka lodí jsou zcela nezapomenutelným zážitkem. Další možností je slavné město Pisa. Na jeho náměstí Zázraků najdete jeden z nejzachovalejších souborů románských staveb v Evropě včetně světoznámé šikmé věže.
 • 9.' '.den
  program den po dni
  9. den
  Civitavecchia, Itálie / Každý ví, že všechny cesty vedou do Říma. Vydejte se do něj z Civitavecchie, přístavu na pobřeží Tyrhénské moře, jehož základy vedou až do starověku. Řím je jedním z nejstarších evropských měst, je plný architektonických pokladů ze všech historických etap. Koloseum, Forum Romanum, Vatikán – sídlo Svatého stolce, Fontana di Trevi, Španělské schody, to všechno jsou pojmy, které lákají miliony turistů ročně na prohlídku tohoto „věčného města“. Vedle Říma si také můžete prohlédnout Tarqinii, jedno z nejzachovalejších pohřebišť Etrusků, tajemného starověkého národa.

Marek Kremer

Váš průvodce pro tento zájezd


Ceny pro termín 14.08.2020 - 23.08.2020, 9 nocí

Standard
Kajuta vnitřní  
cena za 1. a 2. osobu 68 470 Kč/os. (2 555 €)
Kajuta s oknem  
cena za 1. a 2. osobu 77 590 Kč/os. (2 895 €)
cena za 3. a 4. osobu od 2 do 11 let 69 120 Kč/os. (2 579 €)
cena za 3. a 4. osobu od 12 do 17 let 69 120 Kč/os. (2 579 €)
cena za 3. dospělou osobu 69 120 Kč/os. (2 579 €)
cena za 4. dospělou osobu 69 120 Kč/os. (2 579 €)
Kajuta s balkonem  
cena za 1. a 2. osobu 82 680 Kč/os. (3 085 €)
cena za 3. a 4. osobu od 2 do 11 let 67 400 Kč/os. (2 515 €)
cena za 3. a 4. osobu od 12 do 17 let 67 400 Kč/os. (2 515 €)
cena za 3. dospělou osobu 67 400 Kč/os. (2 515 €)
cena za 4. dospělou osobu 67 400 Kč/os. (2 515 €)
Cena zahrnuje
  Průvodce:
 • Služby česky/slovensky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu.
  Doprava:
 • Letecká doprava v Economy class z Prahy do Barcelony a z Říma do Prahy, transfery z letiště na hotel, z hotelu do přístavu, z přístavu na hotel a z hotelu na letiště. Na vyžádání je možné zajistit letenku z jiného letiště.
  Ubytování před plavbou a po plavbě:
 • Ubytování před plavbou: 1 noc ve 3* hotelu se snídaní v Barceloně
 • Ubytování po plavbě: 1 noc ve 3* hotelu se snídaní v Římě
  First Minute dárek:
 • Sleva First Minute
 • Snížená záloha pouze 2.000 Kč/os.
  Spropitné:
 • Spropitné pro posádku: 94 €/osoba.
  Plavba:
 • Ubytování v kajutě vybrané kategorie (7 nocí). Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky (150€), portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vyloďování/naloďování v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
  Strava na palubě:
 • Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, zmrzlina, nápoje: voda, káva, čaj, limonády.
  Zábava na palubě:
 • Volné využití veřejných prostor - vířivek, sluneční paluby a knihovny, účast na vzdělávacích akcích a přednášek o navštívených místech pořádaných na palubě.
  Pojištění proti úpadku
 • Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
 • Nápoje k obědu a večeři v servírované restauraci, alkoholické nápoje. Možnost doobjednání nápojových balíčků.
 • Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků.
 • Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině.
 • Stravu mimo loď.
 • Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
 • Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
 • Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace.
 • Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický.
 • Letenky vybíráme v nejlepším poměru cena/kvalita. Na přání zajistíme i levnější letenky s delšími přestupy nebo jiným místem odletu. Zde je ale třeba počítat s tím, že poletíte, dopravíte se do přístavu a nalodíte se samostatně, ne v rámci skupiny. V případě vlastní dopravy nelze zaručit možnost zúčastnit se programu prvního a posledního dne.
 • Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě.
 • Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat.
 • Minimální počet osob nutný k uskutečnění zájezdu je 14, nejzazší termín rozhodnutí o uskutečnění plavby je 60 dní před odjezdem.