Reference klientů cestovní kanceláře PT TOURS

Vážení klienti, v této sekci naleznete reference a poděkování, které jsme od klientů dostali emailem, anebo vyplněním formuláře po návratu z plavby. Reference sem vkládáme celé a nezměněné - jen zakrýváme jména klientů, kteří si to přejí. 

25.8.2017 Plavba s českým delegátem - Norské fjordy zblízka na lodi Monarch z Rostock IV

Dobrý den,

reaguji na Váš dotaz ohledně naší spokojenosti s plavbou Norské fjordy. Celá plavba se nám moc líbila. Norsko mám opravdu co nabídnout a s celého zájezdu jsme byli nadšeni. Služby na lodi byly na vysoké úrovni, ale co bychom chtěli nejvíce pochválit, byla služba Vaší delegátky slečny Jany Křížové.
Její znalosti a příprava na všechny výlety byla dokonalá.Je velmi ochotná a vstřícná a všechny naše problémy ihned vyřešila a byla nám vždy k dispozici.
Díky ní a jejím znalostem se nám výlet na Norské fjordy velmi líbil. Moc jí děkujeme a na plavbu budeme dlouho vzpomínat.


Děkuji a přeji příjemný den

Jana a Petrik Melicharovi

28.7.2017 Plavba s českým delegátem - Norské fjordy zblízka na lodi Monarch z Rostock III

Dobrý den,

rádi  bychom v následujících řádcích stručně zhodnotili zájezd Norské fjordy zblízka na lodi Monarch v termínu 28.7. - 6.8.2017. Spolupráce s pracovníky cestovní kanceláře ve fázi objednávání zájezdu, placení a zasílání informací byla z našeho pohledu bezproblémová. Oceňujeme rychlé a vstřícné reakce v rámci emailové korespondence.

 

Hned zpočátku vlastní realizace zájezdu nám "nepražákům" přišla velmi vhod organizace dopravy, konkrétně z Brna. Vzhledem k množství a velikosti zavazadel je taková služba velmi přínosná.

 

Vzhledem k tomu, že to byla naše první plavba, nemáme možnost srovnání s konkurencí. Nicméně naše dojmy z plavby a celkového pobytu a organizace aktivit na lodi předčily naše očekávání a byli jsme doslova nadšeni. Každopádně minimálně polovina kladných bodů patří plavbě jako takové. Je pravdou, že při výběru druhu zájezdu (plavba) jsme tak trochu kalkulovali s tím, že pokud nevyjde počasí nebo se nevydaří některý z fakultativních výletů, je tu stále loď, coby neměnná konstanta atraktivity. A to platilo i přesto, že fakultativní výlety se vydařily a počasí bylo velmi příznivé.

 

K celkovému vynikajícímu dojmu ze zájezdu zcela jistě přispěl průvodce Adam Horálek. Těžko obsáhnout všechny jeho mimořádné kvality, předpoklady a schopnosti. Oceňovali jsme jeho pedagogický takt, obrovský rozhled v mnoha vědních disciplínách, trpělivost a neutuchající energii, organizační schopnosti, lidský přístup i přátelskou otevřenost. Jsme přesvědčeni, že Adam přispěl k naší spokojenosti rozhodujícím způsobem. Nejlépe to vyjadřuje všemi sdílený názor, který zazněl ke konci zájezdu, že bychom se všichni příště vypravili kamkoliv, hlavně aby to bylo s Adamem.

 

V komentářích hovoříme o tomto zájezdu jen v superlativech a jsme přesvědčení, že si takové hodnocení zaslouží. 

Děkujeme všem, kteří k takovému hodnocení přispěli a připravili nám takto fantastické zážitky.

21..2017 Plavba s českým delegátem - Podmanivé kouzlo Baltu z Helsinek na lodi Monarch

Dobrý den,
s manželem a přáteli jsme se letos zúčastnili plavby "Podmanivé kouzlo Baltu z Helsinek" na lodi Monarch. Zájezd se nám velmi líbil. Průvodkyně paní Olga Žáková a Barbora Vigašová byly maximálně vstřícné a ochotné. Encyklopedické znalosti paní doktorky Žákové byly velkým přínosem. Zájezd neměl chybu.
Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se s Vaší cestovní kanceláří ještě na nějakou plavbu vypravíme
Srdečně zdravím.
PhDr. Eva Němečková

11.8.2017 Plavba s českým delegátem - Bíle noci v Petrohradě II

Dobry den, Byla to nase sesta plavba,s Vasi spolecnosti prvni. Jednoznacne organizaci,naplni a hlavne jednanim a pristupem jednicka.Uz se Vas nepustime a mame vybranou dalsi plavbu s Vasi spolecnosti. Prejeme Vam mnoho uspechu - Vas uspech = nase spokojenost !

Zdravime Jindra a Sasa z Usti n.L.

4.8.2017 Plavba s českým delegátem - Za krásami norských fjordů z Bergenu na lodi Monarch III

Dobrý den s plavbou jsem byl nadmíru spokojen, obsluha a servis byl v pořádku. Kladně též hodnotíme vstřícný přístup vaší delegátky a též zaměstnankyně vaší společnosti s pozdravem Karel Kočí a Kateřina Zralá                                                                                                                     

PS: rádi zas někam poplujem :)

4.8.2017 Plavba s českým delegátem - Za krásami norských fjordů z Bergenu na lodi Monarch III

 Začátkem srpna tohoto roku jsme prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře prožili nezapomenutelných devět dní na plavbě lodí Monarch  za krásami norských fjordů. Ke zdárnému průběhu naší dovolené rovněž výrazně přispěla skvělá průvodkyně paní Hana Kornecká se svou asistentkou Lenkou.  Celý náš pobyt byl výborně organizačně zvládnutý, obě průvodkyně byly velmi vstřícné a ochotné a cestujícím byl též  pravidelně dodáván překlad nejdůležitějších informací z palubních novin. Na společných vycházkách a výletech paní průvodkyně prokázala nejen své perfektní jazykové vlastnosti, ale též obsáhlé znalosti historie a reálií navštívených míst. Tyto skutečnosti umocnily celkový pozitivní dojem z tohoto jedinečného zájezdu a tak věříme, že v budoucnu Vašich služeb ještě využijeme. V každém případě Vás rádi doporučíme svým známým.  

Ing. Zdeněk Pala

Eva Hykrdová

11.8.2017 Plavba s českým delegátem - Bíle noci v Petrohradě II

Vážení,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velice pohodový, příjemný a organizačně velmi vydařený zájezd.
Na tuto dovolenou s vaší CK budeme dlouho vzpomínat a nebojím se říct, že patřila k jedněm z těch nejlepších.

Péče CK o klienty po dobu zájezdu byla příkladná a neměla chybu. Vše bylo dokonale zorganizováno. Vedení
zájezdu se o nás staralo s nepředstíraným zájmem a snažilo se všem klientům maximálně vyhovět.

Jedinou připomínku bych měl k délce pobytu v Petrohradu, kde by si množství krásných památek zasloužilo 
třídenní pobyt, ale to CK nemůže ovlivnit.

Takže ještě jednou, velké poděkování CK PT Tours a zejména vedení zájezdu 

Hezký den – Jana a Václav Vašákovi z Plzně


Václav Vašák

28.7.2017 Plavba s českým delegátem - Norské fjordy zblízka na lodi Monarch z Rostock III

Přeji dobrý den celému kolektivu PT Tours.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na lodi Monarch na plavbě - Norské fjordy z blízka - ve dnech 28.07.- 06.08.2017.
Nezapomenutelné zážitky nemám jen díky krásné přírodě, ale především ochotou, příjemným vystupování a znalostmi slečny Jany Florové a Dr. Adama Horálka.
Není průvodce jako průvodce. Dr. Adam Horálek dokázal upoutat naši pozornost ne jen na fakultativních výletech, ale i ve večerních hodinách, kdy odpovídal na naše dotazy k historii Norska a výklad okořenil krásnými historkami.
Mnohokrát děkuji a velmi mne potěšilo, že mladá generace odvádí tak dobrou práci. Ráda se s nimi opět sektám.

MUDr Nestrojilová Zdeňka

25.7.2017 Plavba s českým delegátem - Za krásami norských fjordů z Bergenu I

Dobrý den,

 chtěla bych se vyjádřit k zájezdu lodí Monarch "Za krásami norských fjordů z Bergenu I",
 konaného ve dnech 23. 6 - 2.7. 2017 s delegátkou ing. Janou Křížovou. Již sám název zájezdu
 byl zcela naplněn. Norská příroda je opravdu krásná a pokud je umocněna vyjímečně pěkným
 počasím, je zážitek  fascinující. Základem dobrého pocitu a dojmu z dovolené je však i kvalita 
 toho, kdo o nás po celý čas "pečoval". Ztotožňuji se plně s hodnocením sl.Jany Křížové, uveřejněným
 od paní Dagmar ze dne 10.4.2017 - jen s dodatkem: kdo umí, ten umí ....  i improvizovat  s odjezdem,
 když počasí se  poslední den totálně zkazilo. Prostě J.K. je perfektní.

 Děkuje Zorka a Karel     

29.4.2017 Plavba s českým delegátem - Plavba Z Benátek k řeckým ostrovům

Dobrý deň, Maruška.

Chceli by sme Vám ešte raz (už z tvrdej reality :D) veľmi veľmi poďakovať za úžasnú dovolenku. Vďaka Vašej cestovnej kancelárii a ešte väčšia vďaka Vám osobne za to, že ste svojou prítomnosťou povýšili našu dovolenku na dokonalú :). Bola to naša štvrtá plavba (verím, že nie posledná), ale zatiaľ vo všetkých smeroch najkrajšia. Tých pár kíl navyše pocit z dovolenky nemôže pokaziť :D, s tým sme rátali vopred :D. Prajem Vám ešte veľa spokojných klientov a dúfam, že sa niekedy na cestách (plavbách) opäť stretneme.

Ešte raz veľká vďaka a veľa šťastia prajeme.

Martina a Jaroslav Sedmákovi

09.03.2017 Plavba s českým delegátem -Krásy Karibského moře

Dobrý den, 
před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba.
Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu 
Děkujeme a jsme s pozdravem
manžele Kukalovi

10.04.2017 Plavba s českým delegátem -  Z Janova západním Středomořím do Barcelony na lodi MSC Fantasia

Dobrý den 
chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. 
Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás .
S pozdravem Dagmar

4.06.2016 Plavba s českým delegátem - Z Benátek do Mykonu

Připomínky nemám a vysloveně chci velmi pochválit paní Křížkovou za její přístup k zajišťování věcí i výkladu při procházení městy při zastavení lodi,
Miloslav Devera

4.06.2016 Plavba s českým delegátem - Z Benátek do Mykonu

Úžasný a perfektní přehled p. Jany Křížové. Byli jsme velice spokojeni. p. Křížová má skvělé organizační schopnosti, příp. problémy řešila operativně, s klidem.. Byli jsme velice potěšeni rozsáhlými znalostmi p. Křížové všech míst, které jsme navštívili. Zajímavé vyprávění.Dovolená byla bezvadná a myslíme si, že velkou zásluhu měla p. Křížová. Ještě jednou tímto p. Křížové děkujeme. Jinak pobyt na lodi byl skvělý, včetně jídla a služeb.

Dvořák Pelhřimov

4.06.2016 Plavba s českým delegátem - Z Benátek do Mykonu

Dobrý den.

v sobotu jsem se vrátila z plavby z Benátek do Mykonu. Protože jsem jela poprvé byla jsem plavbou nesmírně unešená a už nyní plánuji něco podobného na příští rok. Především bych chtěla poděkovat Janě Křížové, která měla všechno perfektně zorganizované, byla nám stále k dispozici, v češtině jídelní lístky i program na další den, prostě bez ní bych na lodi nemohla vůbec existovat. Její znalosti o všech navštívených lokalitách jsou až neuvěřitelné. Stále si nedovedu vysvětlit, že za cenu kajuty bez okna jsme od lodní společnosti získaly kajutu ve 12. poschodí s balkonem, i když loď byla pravděpodobně obsazená. Děkuji Vám za vstřícnost a za včasné veškeré podklady k zájezdu a též vyřiďte poděkování Janě Křížové.

Květa Hlušičková

4.06.2016 Plavba s českým delegátem - Z Benátek do Mykonu

Dobrý den,
ve dnech 4.6. – 11. 6. 2016 jsme absolvovaly plavbu východním Středomořím na MSC Magnifica s dopravou a delegátem.

S Vaší CK jsme podnikly již druhou plavbu a jako v loni vše proběhlo na jedničku – komunikace s CK, autobusová doprava, nalodění, výlety ale hlavně musíme poděkovat naší delegátce Janě Křížové, která se o nás velmi dobře starala a vždy s úsměvem . Díky Jani.
Doporučujeme všem zažít luxusní dovolenou bez starostí.

Alena a Andrea

11.03.16 Plavba s českým delegátem - Svodobná Kuba II

Dobrý den,
v březnu 2016 jsme s Vámi absolvovali cestu Svobodná Kuba II.
Od okamžiku rezervace až po rozloučení v Praze na letišti jsme byli se všemi Vašimi službami nadmíru spokojeni. Po celou dobu jsme se setkali pouze  s milým , vstřícným a naprosto profesionálním jednáním.
Obzvláště se  musíme   zmínit a poděkovat  delegátce slečně  Janě Křížové. Její znalosti a způsob prezentace byl vynikající. Po celou dobu se nám   maximálně   a vždy s úsměvem věnovala. Nic pro ni nebylo problém. Bylo to naše druhé karibské sluníčko. Ještě jednou Všem děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů.
My Vám zůstáváme věrni- cestujeme  s Vámi  letos v srpnu do norských fjordů.
S přáním  všeho nejlepšího
Eva  a Luboš S.

2.10.2015 Plavba s českým delegátem - Malebné kouty Středomoří

Přeji Vám hezký den a mám na Vás jednu výtku;-). Neupozornili jste nás, že návrat z tak fantastické dovolené, jakou byla plavba po Středomoří, ze které jsme se v neděli vrátili, bude tak náročný. Užili jsme si to ... zázemí lodi, program na lodi, fantastické jídlo a poznávací výlety. Organizace cesty vaší cestovkou a pak i delegátek fungovala na skvělé úrovni. Prostě to nemělo chybu. P.S. Dávám si do "oblíbených" vaše webové stránky a už koukáme kam s vámi zase vyrazíme. Už teď se moc těšíme.

S pozdravem Iva a Jirka T.

2.10.2015 Plavba s českým delegátem - Malebné kouty Středomoří

Dobrý den,

   ráda bych Vám poděkovala za Váš přístup ke klientům a za naprosto báječnou dovolenou "Malebné kouty Středomoří" (2.-10.10.2015). Nejen dokonalá komunikace s Vaší cestovní kanceláří, ale i vlastní dovolená byla super - loď nádherná, služby báječné, jídlo skvělé, báječní lidé a nejvíc ze všeho česká průvodkyně Ing. Jana Křížová, která byla naprosto profesionální, měla věci připravené a o všech destinacích znala spoustu věcí, takže jsme se dozvěděli mnoho zajímavého.

Ještě jednou díky!!! Určitě se k Vaší cestovní kanceláři budeme rádi vracet.

Helena Š. a Milan V.

2.10.2015 Plavba s českým delegátem - Malebné kouty Středomoří

Dobrý den milá agenturo :-))

právě jsme přijeli domů z plavby a musím Vám všem moc poděkovat za neskuetcne zazitky,ktere jeste dlouho  budeme  zpracovávat!

Cestujeme hodně,minimalne 4x za rok nekam vyrazime,ale tohle predcilo vsechny nase ocekavani!! Temer cely autobus zpatky se shodl na tom,ze pojedeme znovu a s Vámi!!!

Lod prekrasna,sluzby nadstandartni, jidlo neskutecne,pocasi nam pralo a slecna Jana Krizova (vase delagatka) -dokonalá,organizovana, s uzasnym pristupem,ochotna ,napomocna a je videt,ze ji ta prace bavi!!!

S obrovskym pozdravem a s diky rodina Hacine B.

2.10.2015 Plavba s českým delegátem - Malebné kouty Středomoří

Dobrý den,

ráda bych se vyjádřila k zájezdu, který jsme absolvovali s Vaší společností. Krátkou větou - vše bylo naprosto úžasné! 

Od prvopočátku: Komunikace s Vaší kanceláří byla naprosto na 1., vždy když jsem cokoli potřebovala, tak jste byli pohotoví a hned odpověděli. Vaše pokyny k plavbě byly zpracované na 1. Vše vycházelo jak mělo. Paní delegátka Jana - je naprosto úžasná, ani nevíte co v ní máte. Zná historii a ráda a ochotně se vším poradí. Je to opravdu člověk na svém pravém místě. Druhá paní delegátka byla také perfektní. Jelikož také pracuji v cestovním ruchu a setkávám se s klienty jako jsme byli my vím, že práce s lidmi je opravdu složitá!!! Ony jsou neustále usměvavé a i když je ošklivý den ony dvě Vás nabijí super pozitivní náladou! Opravdu bych byla ráda, kdybyste mohli za nás ještě jednou poděkovat právě slečně Janě. 

Budu ráda, kdybyste mě opět kontaktovali, pokud by se naskytla podobná výhodná nabídka na jakoukoli plavbu. Rádi s Vámi opět poplujeme!!! Děkuji Všem kteří se z Vaší strany podíleli na této plavbě Ilča a Standa Iv.

 

24.7.2015 Plavba s českým delegátem - Expedice na sever aneb nezapomenutelný Island

Po návratu z dovolené vás neváhám kontaktovat.

Rád bych touto formou pochválil jak skoro dokonalou organizaci zajezdu, tak hlavně skutečně profesionální práce průvodce pana Štěpáínka.

Přesvědčil nás jak svými jazykovými znalostmi, tak znalostmi geografie a mnoha dalších oborů.

Co bylo potřeba, to zajistil, vždy byl k dispozici a je to jeden z nejprofesionálnějších průvodců, které jsme zažili.

Byli bychom rádi, kdyby jste mu poděkovali. Vaše služby jistě v budoucnosti použijeme.

Milos a Jana CH.

21.7.2015 Plavba s českým delegátem - Bílé noci v Petrohradě

Vážení zástupci CK PT Tours,

zúčastnily jsem se plavby lodí Empress v termínu 4.-11.7.2015.

Tento zájezd se nám velice líbil. Tímto bychom chtěly pochválit práci Vašich zaměstnankyň Adély Křížkové a Ing. Jitky Kratochvílové, které se o nás celou dobu našeho pobytu vzorně staraly. Obzvlášť bychom chtěly vyzdvihnout profesionální výklad paní Kratochvílové.

Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou,

s pozdravem G. Ludmila, V. Dáša, J. Ilona, R. Dagmar

.

14.7.2015 Plavba s českým delegátem - Bílé noci v Petrohradě

Milá Adélko. Na letišti nebyla příležitost, tak se chceme touhle cestou ještě jednou poděkovat. Jsme rádi, že jsme Tě poznali.
Všechno se dá vylepšovat - tím mám na mysli nepřistavené autobusy. I na tom jsme našli něco dobrého: manžel při tom jak se neustále krmil, nepřibral a já jsem kilo zhubla. 
Přejeme Ti v osobním i pracovním živote jen to dobré. Mária a Ernest G.

23.6.2015 Plavba s českým delegátem - Sluneční trasa s českým delegátem

Krasny den chceme vam velice podekovat za nadhernou plavbu . Jako delegatku jsme meli Janu Krizovou,ktera sw nam maximalne venovala byla maximalne na vse pripravena no proste byla super.Zaslouzi si velike podekovani.Jeste jednou vam moc dekujeme a tesime se na pristi plavbu zase s vasi CK.Zdravi vas Jan a Marie P.

22.6.2015 Plavba s českým delegátem - Sluneční trasa s českým delegátem

Podnikli jsem s touto CK plavbu na lodi Preciosa v termínu od 12.6.2015 včetně dopravy autobudem a služeb delegáta.

Jelikož dovolená byla více než výborná, tak nám nedalo nenapsat tuto recenzi:

 

CK PT Tours

+ přehledná webová prezentace včetně uvedení všech variant nabízených kajut a to i s cenami

+ všechny potřebné dokumenty (koncese, pojištění CK apod.) vystaveny na webu (snadná ověřitelnost)

+ předpřipravené veškeré potřebné informace k zájezdu, jejich dávkování v potřebném rozsahu (žádné kvanta drobně tištěných pokynů ve kterých se nikdo neorientuje)

- přistavený autobus sice patřil do slíbené kategorie, měl již však něco za sebou, což se projevilo různým vrzáním či klepáním při jízdě na trochu horší silnici (pro objektivnost musím dodat, že na těch nepříjemnostech měla největší podíl kvalita dálnice D1 a D2)

- v nabídkovém letáku k této plavbě byl nabízen i výlet do Říma, který již pak ale od CK nešlo včetně služeb delegáta absolvovat 

 

agentka Adéla Křížková

+ příjemná komunikace po telefonu, poskytování prvotních informací pro navázání vztahu s klientem

+ velmi příjemné vystupování při osobním kontaktu, vyčerpávající informace o různých variantách plaveb

+ věnovala se mi aktivně a ochotně i když jsem navštívil kancelář 10 min před koncem provozní doby

+ sofistikované podání nabídky výletů včetně jejich popisu, rada s výběrem nápojových balíčků

+ proaktivní přístup při komunikaci po emailu, pravidelné informování o vývoji před vyplutím, okamžité odpovídání na všemožné otázky

+ ani jedna poskytnutá informace nebyla nepravdivá, zkreslená či přikrášlená ... to se v dnešním světě vidí již vyjímečně

 

delegátka Jana Křížová

+ velmi příjemné vystupování

+ aktivní pomoc s jakýmkoliv problémem na lodi, pomoc s výběrem různých služeb 

+ pomoc s překladem lodních novin a jídelníčku (dokonce nám tyto dokumenty přeložila do češtiny a nechala vytisknout a doručit do kajut)

+ pomoc při jakékoliv komunikaci s personálem (nákup lístků na dopravu, nabíjení karet apod.)

+ velká povědomost o mechanismu fungování plaveb (věděla co se kdy a kde odehrává, co je potřeba v jaký čas udělat, aby vše fungovalo co možná nejlépe)

+ neskutečný přehled o destinacích při fakultativních výletech, dokáže zodpovědět jakoukoliv otázku k míjené památce nebo místu ve městě

+ výlety byly sestaveny vyváženě s ohledem na danou destinaci a čas kdy jsme se tam nacházeli

+ variabilnost, vždy se přizpůsobila potřebám klientů, měnila odjezdy autobusů či termíny informativních schůzek podle potřeb i malé skupinky klientů

 

společnost MSC Cruises

+ neskutečná organizovanost všech procesů

+ loď je nepopsatelná pokud to člověk nezažije na vlastní kůži, realita předčí jakýkoliv propagační materiál

+ profesionální přístup veškerého personálu včetně jazykové výbavy (každý tam mluví min 2 jazyky, standard byl ale tak 3-4), to vše vždy s ochotou a úsměvem na tváři, velmi osobní přístup

+ každý den lodní noviny v několika jazycích s informacemi na další den (časy vyplutí a kotvení, aktivity, program, počasí apod.)

+ čistota všech veřejných prostor i kajut

+ dostačující výběr jídel v bufetu, dobrý výběr a kvalita jídel na servírovaných obědech a večeřích (člověk musí počítat samozřejmě s tím, že je nabídka ovlivněna středomořskou oblastí ... my to brali jako výhodu)

+ dobrý doprovodný program, animační programy v průběhu dne, večerní programy v divadle, nabídka dalších služeb, převážná většina již v ceně plavby

+ tématické večery

+ rozmanitost hudební produkce v různých barech a restauracích, převážně živá hudba

+/- ceny nápojů jsou poměrně vyšší, ale to se dá vzhledem k nabízenému komfortu očekávat, navíc se to dá poměrně slušně snížit nákupem nápojových balíčků

+/- nabídka fotografických služeb na každém kroku, ceny jsou vysoké, ale nikdo není nucen si nic kupovat a to dokonce i když si fotografie nechá udělat

+/- cena internetového připojení je hodně vysoká, zprvopočátku nás to znepokojovalo, ale následně jsme to vyhodnotili jako pozitivní, jelikož jsme internet prostě ze života na týden vypustili a v kombinaci s tím, že po většinu času na moři nemáte signál na telefon, jsme si to vlastně užili ještě více (nikdo Vám nevolá, nikdo nepíše emaily, nikde nikomu nezvoní žádný telefon)

 

Takže pokud bychom to měli vyhodnotit celkově, tak to vlastně předčilo naše očekávání, a těch pár negativních drobností, které jsme zde zmínili, se ztratilo v záplavě těch pozitivních.

Každopádně doporučujeme, jak tuto cestovní kancelář, tak tuto plavební společnost ... kombinace Vám zaručuje jen těžko překonatelný zážitek :-)

V budoucnu jistě zopakujeme v nějaké podobné variantě... děkujeme Iva a Jiří B.