Nejlepší ubytování je v prostoru The Haven v horní části lodi, kde jsou k dispozici velmi prostorné kajuty s velkým balkonem. Pokojová služba v apartmá je dostupná 24 hodin denně, dále mají hosté k dispozici službu "concierge" (asistenta, který se stará o kompletní program a slouží jako poradce pro jakoukoliv možnou situaci) a přístup na soukromou terasu k relaxaci a opalování.

Další kategorie ubytování jsou např. čtyřlůžková apartmá s vlastními balkony, kajuty s balkonem, kajuty s oknem nebo vnitřní kajuty. Každá kategorie kajut má své přednosti a výhody.

Rodinná vnitřní kajuta (I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou poste, 3. a 4. lůžko je formou vyklápěcích lůžek. Plocha je přibližně 12 m2 - 25 m2. Paluby 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta (IA, IB, IF)
Tyto kajuty zahrnují 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha je přibližně 12 m2 - 25 m2. Paluby 4, 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Tato kategorie zaručuje vnitřní kajutu nebo i lepší! Vaše kajuta může být na kterékoli palubě a může být přidělena od času rezervace až jeden den před naloděním. 

Rodinná kajuta s oknem (O4)
Do těchto kajut se pohodlně vejdou až čtyři hosté, takže jsou ideální pro rodiny. Z velkého okna si užijete úžasný výhled. Součástí jsou dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel, dále jsou k dispozici další dvě lůžka. Samozřejmostí je pokojová služba a dalšího vybavení. Některé kajuty se mohou spojit, což je skvělá volba, když cestujete s širší rodinou nebo přáteli. Plocha je přibližně 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s obrazovým oknem (OA, OB)
Tyto kajuty pojmou až tři hosty. Dvě samostatná lůžka lze spojit na manželskou postel. K dispozici je pokojová služba. Některé kajuty se mohou spojit. Plocha je přibližně 12 m2 - 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s oknem (OF)
V těchto typech kajut se mohou ubytovat až čtyři hosté. Zahrnuje dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel. Některé kajuty lze také propojit. Plocha je přibližně 13 m2 - 14 m2. Paluby 4 a 5.

Kajuta s oknem s omezeným výhledem (OK)
Tyto kajuty s výhledem na oceán mohou ubytovat až čtyři hosty a mají buď obrazové okno nebo okénko s omezeným výhledem Dvě samostatná lůžka, lze spojit na manželskou postel. Plocha je přibližně 14 m2 - 17 m2. Paluba 8.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Tato kategorie zaručuje kajutu Oceanview nebo lepší! Vezměte prosím na vědomí, že výhled může být zcela zakrytý nebo částečně zakrytý. Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním.

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha kajut je přibližně 19 m2 a plocha balkonu 3 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Rodinná kajuta s balkonem (B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, 3. a 4. lůžko je formou vyklápěcího lůžka a rozkládací pohovky. Plocha kajut je přibližně 19 m2 a plocha balkonu je cca 3 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem (BF, BA)
Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel. Lze ubytovat až 4 osoby. Některé kajuty mohou být připojeny s jinými. Plocha kajut je přibližně 18 m2 - 26 m2 a plocha balkonu 3 m2 - 5 m2. Pabluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s balkonem nebo lepší! Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

The Haven

The Haven Villa se zahradou a třema ložnicemi (H1)
Tyto úžasné vily disponují třemi oddělenými ložnicemi, každá s manželskou postelí a luxusní vanou. Dále je součástí obývací pokoj, jídelna a soukromá zahrada. Hosté mají také přístup do privátního nádvoří v The Haven. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 8 osob. Plocha apartmá je přibližně 395 m2 a plocha balkonu cca 155 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s velkým balkonem (H2)
Součástí těchto apartmá je obývací pokoj, jídelna, manželská postel královské velikosti, koupelna s luxusní vanou či prosklené dveře na prostorný balkon. Ubytování zahrnuje služby komorníka a concierge a přístup do privátního nádvoří v The Haven. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha apartmá je přibližně 111 m2 a plocha balkonu cca 52 m2. Paluba 15.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s balkonem (H3)
Dopřejte si pohodlí a luxus v těchto apartmá s oddělenou ložnicí s manželskou postelí královské velikosti, rozkládací pohovkou pro dva, obývacím pokojem, jídelnou, luxusní vanou se samostatným sprchovým koutem a koupelnou pro hosty. Je zaručen nádherný výhled ze dvou soukromých balkonů a přístup do soukromého nádvoří v The Haven. K dispozici je služba komorníka a concierge. Tato apartmá je možné připojit k penthouse a rozšířit tak ubytovací možnosti. Plocha apartmá je přibližně 76 m2 a plocha balkonu cca 14 m2. Paluba 10.

The Haven Owner's apartmá s velkým balkonem (H4)
Tato Owner's Suites zahrnují oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj, jídelnu a luxusní vanu se samostatným sprchovým koutem. Soukromé balkony nabízí neuvěřitelný výhled. Lze ubytovat až 4 osoby, které mají přístup do soukromého nádvoří v The Haven, a samozřejmostí jsou služby komorníka a concierge. Navíc se mohou tato apartmá připojit k apartmá penthouse a rozšířit tak více obytný prostor. Plocha apartmá je přibližně 73 m2 a plocha balkonu cca 23 m2. Paluba 9.

The Haven rodinná Villa se dvěma ložnicemi a balkonem (H6)
Až šest osob si může užít ubytování v těchto vilách, které jsou perfektní, pokud chcete vzít s sebou děti. Mají jednu ložnici s manželskou postelí, luxusní vanou i sprchovým koutem a také samostatnou dětskou ložnici. Většina z nich má obývací část, jídelní kout a vlastní balkon. Hosté mají přístup do soukromého nádvoří v The Haven a je jim k dispozici komorník a concierge. Plocha je přibližně 53 m2 a plocha balkonu cca 7 m2. Paluba 14.

The Haven Courtyard Penthouse s balkonem (HF)
Součástí je ložnice s manželskou postelí, další lůžko pro třetí osobu, obývací část, jídelní kout, luxusní vana, sprcha a soukromý balkon. Ubytování zahrnuje přístup na privátní nádvoří v The Haven, služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 40 m2 a balkonu cca 5 m2. Paluba 14.

Apartmá

Rodinné Deluxe apartmá se dvěma ložnicemi a balkonem (S4)
Ideální ubytování pro celou rodinu. V těchto luxusních apartmánech, které zahrnují ložnici s manželskou postelí a samostatnou dětskou ložnici, se může ubytovat až šest hostů. Součástí je dále obývací část, jídelní kout, luxusní vana se samostatným sprchovým koutem a soukromý balkon. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 50 m2 a balkonu cca 5 m2. Paluba 11.

Apartmá Deluxe Penthouse s velkým balkonem na přídi (SD)
V daných apartmá umístěných na přídi je možné ubytovat až 4 osoby. Disponují manželskou postelí, obývací částí, jídelním koutem, luxusní vanou i sprchou a velkým soukromým balkonem. Ubytování zahrnuje služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 a balkonu cca 13 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na přídi (SF)
Ohromující výhled z velkého soukromého balkonu nabízí tato luxusní apartmá umístěná na přídi. Součástí je manželská postel, luxusní vana, obývací a jídelní kout. Samozřejmostí jsou služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 3 osoby. Některá lze připojit k Owner's Suite, což je luxusní možnost, pokud cestujete s rodinou nebo přáteli. Plocha apartmá je přibližně 45 m2 - 53 m2 a balkonu cca 19 m2 - 26 m2. Paluby 9 a 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na zádi (SM)
Možno ubytovat až 3 osoby. Tato apartmá mají ložnici s manželskou postelí, luxusní vanu i sprchu, obývací pokoj, jídelní kout a velký soukromý balkon orientovaný na záď. Dále nabízí služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 34 m2 - 35 m2 a balkonu cca 8 m2 - 9 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s balkonem na zádi (SN)
Apartmá zahrnují manželskou postel, rozkládací pohovku, posezení, luxusní vanu se sprchou a některé mají obývací a jídelní kout. Ve vybraných apartmá je k dispozici komorník a concierge. Plocha apartmá je přibližně 31 m2 - 32 m2 a balkonu cca 5 m2 - 6 m2. Paluby 8 a 9.

Apartmá Club Balcony Suite

Apartmá Club s balkonem na zádi (M1)
V těchto apartmá se mohou ubytovat až čtyři hosté, takže jsou ideální pro rodiny s dětmi. Mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit v jednu manželskou postel, dále posezení a luxusní vanu se sprchou. Vzhledem k tomu, že se jedná o apartmá orientovaná na zádi lodi, je výhled z balkonu opravdu úžasný. Některá apartmá se mohou propojit. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 38 m2 a balkonu cca 5 m2 - 7 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem (MA, MB)
Součástí je soukromý balkon, obývací část, luxusní vana se sprchou, dvě samostatná lůžka, která lze spojit v jednu manželskou postel a další možnosti lůžek. Lze ubytovat až 4 osoby. Některá apartmá se navíc mohou propojit. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 26 m2 a plocha balkonu je cca 5 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Tato kategorie zaručuje apartmá Club Balcony Suite nebo lepší! Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním.