O CK PT Tours

O CK PT Tours

Kdo jsme a jak jsme začínali

Cestovní kancelář PT Tours International s.r.o. vznikla v roce 2010. Za vznikem PT Tours stál úmysl podpořit na českém trhu poznávání unikátních přírodních krás, lidských kultur a památek z nové perspektivy, která byla do té doby neprávem opomíjena – z paluby lodi.

Za jejím založením stáli dva dlouholetí profesionálové v cestovním ruchu. Jannis Anthis je majitelem cestovní kanceláře, která zprostředkovává incomingový cestovní ruch na Korfu převážně českým klientům. Marek Piksa vlastní jednu z největších cestovních kanceláří, jež se specializuje na plavby v Polsku.

Díky vazbám na polskou cestovní kancelář jsme od samého začátku měli uzavřené poměrně velké množství prodejních smluv s lodními společnostmi, a tím pádem i nejširší nabídku plaveb pro naše klienty.

V roce 2011 jsme se spojili s dalším významným hráčem na trhu. Naším novým partnerem se stal majitel cestovní kanceláře Turancar a my jsme tak mohli na Slovensku založit sesterskou společnost PT Tours Slovakia.

Na základě četných přání našich klientů jsme v roce 2012 začali připravovat i plavby s českým delegátem. To nám umožnilo odbourat bariéry našich jazykově méně vybavených klientů a snížit jejich obavy z toho, že nový zážitek  - dovolená na lodi - nebude přesně podle jejich představ.

V roce 2016 Michal Anthis, syn jednoho ze zakladatelů cestovní kanceláře, odkoupil podíly ostatních společníků. Z cestovních kanceláří PT Tours International a PT Tours Slovakia se staly rodinné firmy, které dnes svým zákazníkům na českém a slovenském trhu nabízí plavby lodí po celém světě.

Co nabízíme

Cestovní kancelář  PT Tours uzavírá smlouvy přímo s lodními společnosti, anebo s jejich výhradními zástupci pro Českou a Slovenskou republiku. Vyrazit na plavbu svého života tak naším prostřednictvím můžete s těmito společnostmi:


Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, zajistíme pro Vás:

Individuální plavby – Prodej Vámi vybrané plavby jen zprostředkujeme, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Plavby s delegátem – Zajistíme pro Vás plavbu s českým delegátem. To pro Vás znamená jistotu, bezpečí a nepřetržitou asistenci v průběhu celé Vaší plavby.

Zájezdy na míru – Pro jednotlivce, skupiny i firemní kolektivy zorganizujeme plavbu doslova od A do Z, od dopravy do přístavu až po jakákoli speciální přání, která byste mohli mít.

Mezi naše spokojené klienty patří i známé osobnosti z podnikatelské a politické sféry a také ze showbyznysu. Všem klientům zaručujeme stoprocentní diskrétnost.

Co jsme dokázali

V roce 2010 jsme odbavili našeho 1. zákazníka.

V roce 2011 jsme odbavili našeho 100. zákazníka.

V roce 2012 se uskutečnila naše 1. plavba s delegátem.

V roce 2013 se uskutečnila naše 10. plavba s delegátem.

V roce 2013 jsme odbavili našeho 1000. zákazníka.

V roce 2017 jsme odbavili našeho 5000. zákazníka.

 

V roce 2016 jsme měli tu čest zúčastnit se události All-Stars of the Sea, pořádané společností MSC Cruises pro nejlepší cestovní kanceláře. Tým PT Tours zde byl oceněn v kategorii „Nejlepší online prodejce“ na našem trhu. A to je velký úspěch!

V březnu 2018 jsme se stali takzvaným PSR, preferovaným obchodním zástupcem společností Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises jako jeden ze dvou v České republice a jeden ze čtyř na Slovensku. Od tohoto momentu naleznete na našich stránkách více než 2600 itinerářů a 8000 různých termínů plaveb.

 

Naši partneři

Od roku 2010 jsme pojištěni proti insolvenci. Aktuálně u pojišťovny Generali.

Od roku 2011 jsme členi Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

U nás můžete platit kartou Benefity. 

Instagram

Chcete s námi spolupracovat?

Naše cestovní kancelář působí na českém, slovenském a polském trhu více než 15 let a s velkým úspěchem se specializuje na okružní plavby po celém světě. Zastupujeme společnosti jako například MSC Cruises, Costa, Royal Caribbean, NCL, Celebrity Cruises a další.

Máte zájem s námi spolupracovat?


Jste cestovní kancelář, cestovní agentura, firma, OSVČ, agentura pořádající incentivní turistiku nebo organizace zajišťující skupinové akce a výlety? 

Nabízíme Vám spolupráci formou provizního prodeje. Veškeré podmínky naleznete v provizní smlouvě, kterou Vám na vyžádání s radostí zašleme. 

Našim partnerům nabízíme pravidelnou dodávku propagačních materiálů, katalogů a zasílání elektronického newsletteru s akčními nabídkami. Aby se mohli blíže seznámit s okružními plavbami, které nabízíme, pořádáme pro naše provizní prodejce zpravidla dvakrát ročně tzv. „ochutnávací plavby“ za minimální cenu.

Kontaktujte nás ještě dnes na

spoluprace@pttours.cz