Firemní akce na lodi

Firemní akce na lodi

Přemýšlíte nad odměnou pro nejlepší zaměstnance nebo nad tím, kde uspořádat konferenci či teambuilding? Krátké, 3-5denní plavby luxusní výletní lodí jsou pro firemní akce jako stvořené. Zarezervujeme vám několik kajut nebo klidně celou loď. Zajistíme vaši dopravu až do přístavu i služby českého průvodce. Zorganizujeme pro vás soukromý koncert v lodním divadle nebo exkurzi v přístavu. Rádi připravíme nabídku přímo na míru vašim potřebám: neváhejte nás kontaktovat.

Firemní akce na lodi

Perfektní lodě pro firemní dovolené

Loď = perfektní místo pro byznys,
zábavu, sport i relaxaci

SKVĚLÉ ZÁZEMÍ PRO SCHŮZKY I KONFERENCE

Úchvatné prostory lodního divadla s nádherným designem a moderní technikou pro velké prezentace, výborně vybavené konferenční místnosti pro menší schůzky.

NESPOČET AKTIVIT PRO KAŽDÉHO

Posilovna a hřiště na míčové sporty pro příznivce aktivního trávení volného času, wellness centrum, lázně a bazény pro milovníky relaxace.

GURMÁNSKÉ A KULTURNÍ ZÁŽITKY

Plná penze v ceně plavby, široký výběr restaurací, barů a kaváren, kvalitní stravování a profesionální servis po celý den, animační programy, divadelní představení, živá hudba, lekce tance a mnoho dalšího.

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Skvělá zkušenost, která s vašimi partnery nebo zaměstnanci zůstane ještě dlouho, a to za cenu srovnatelnou s akcí ve 4* hotelu.: „Nebyla jsem JEN spokojená. Zažila jsem nejkrásnější dovolenou, jako jsem si mohla přát. Bylo to velkolepé, úžasné a již teď dovolenou s vámi vřele doporučuji všem mým známým. Děkuji všem, kteří toto zařizují, všem kteří poskytují služby na lodi, všem, kteří se o nás starali. Moc děkuji.“ Milena Cselárová

ZAJISTÍME

TRANFERY

Dopravu

Výlety

Delegáty

Příklad cenové kalkulace

Firemní akce na lodi

Recenze skupiny M&M reality - skupina téměř 700 lidí

Firemní akce na lodi

Milí majitelé PT Tours, manažeři, zaměstnanci a delegáti, 

dovolte mi, abych vám za celý M&M Holding co nejsrdečněji poděkoval za organizaci úžasné okružní plavby po perlách Jadranu na lodi Sinfonia. Naši největší firemní dovolenou, kterou jsme doposud uspořádali, jsme si náramně i díky vaší příkladné péči užili. Budeme vás doporučovat všude, kam půjdeme a s kým se potkáme :-) 

A nyní ještě pár slov, proč jsme si PT Tours vlastně vybrali: 

Jako největší realitně finanční skupina v České republice to máme s organizací firemních dovolených rok od roku těžší. Rozrůstáme se a spousta exotických destinací už pro nás začíná být logisticky nezvladnutelná. Letos jsem slíbil dovolenou čtvrtině naší velké zelené rodiny. Když k tomu připočtete obchodní partnery a vzácné hosty jako je kapela Kryštof, dostanete se k číslu, kdy zajistit, aby se aspoň jednou v místě všichni potkali, je téměř neřešitelné. Naštěstí existuje cestovní kancelář PT Tours, která nabízí exkluzivní okružní plavby na lodích různých velikostí. Oslovili jsme je a dnes můžu říct, že rozhodně nelitujeme. Takže, pokud řešíte, jak uspořádat opravdu velkou firemní dovolenou, netrapte se a využijte jejich služby. Jsou na úrovni!

 

Váš Petr Morcinek

CEO M&M Holding, a.s.

 


 

Uspořádejte svoji příští konferenci nebo pracovní schůzku na nezapomenutelném místě. Zorganizujte teambuilding, o kterém budou vaši zaměstnanci ještě dlouho mluvit. Odměňte své nejlepší pracovníky dokonalou firemní dovolenou. To vše na palubě výletní lodi. Pomůžeme vám s tím. Napište nám na skupiny@pttours.cz.