X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Wonder of the Seas

Zcela nová loď Wonder of the Seas je největší lodí na světě a první ve své třídě, která má osm jedinečných čtvrtí - včetně nové luxusní Apartmánové čtvrti. Wonder of the Seas, nabízí ještě více prostoru pro dobrodružství, chutné stolování a úžasnou zábavu na palubě. Aktivity jako nejvyšší skluzavka na moři, Ultimate Abyss℠, nezapomenutelná vystoupení v divadle AquaTheater a prvotřídní stolování, Vás určitě potěší. Buďte mezi prvními, kdo pronásledují dobrodružství na východ, na palubě nové Wonder of the Seas, která se vydá na svoji panenskou plavbu z Šanghaje v březnu 2022.

   

236 857t Brutto tonáž
362m délka lodě
64m šířka lodě
22 rychlost v uzlech
6 988 max. počet pasažérů
2 867 celkový počet kabin
Obří Velikost lode
12.2021 Inaugurační plavba

Kajuty


Zábava

Kdo si pro svoji plavbu vybere loď Wonder of the Seas, může si být jistý, že se na moři nebude nudit ani minutu. Toto je výčet aktivit, které jsou na této lodi k dispozici:Kdo si pro svoji plavbu vybere loď Wonder of the Seas, může si být jistý, že se na moři nebude nudit ani minutu. Toto je výčet aktivit, které jsou na této lodi k dispozici:

  • Central Park – živý park na moři pod širým nebem, je domovem pro více jak 20 tisíc druhů rostlin. K parku hned přiléhají některé z lodních restaurací a barů, takže tento nádherný park je opravdu plný života. Ve večerních hodinách si navíc užijete i živou hudbu! Ať už se budete procházet nebo posedíte v přilehlé restauraci, čerstvá energie toho místa vás nabije.
  • Boardwalk – na této venkovní promenádě na zádi lodi to žije ještě víc. Nespočet atrakcí a obchodů zabaví celou rodinu. Mezi hlavní lákadla patří dvě horolezecké stěny, kolotoč a vodní divadlo, kde se konají všemožná akrobatická vystoupení, která se jen tak neomrzí.
  • Sportovní zóna – naučte se surfovat na simulátoru FlowRider, sjeďte skluzavku Ultimate Abyss z výšky 10 palub, vyzkoušejte svoji odvahu na 25 metrovém lanovém skluzu, najděte nové parťáky při hraní volejbalu či basketu, přesnou mušku a trpělivost zase otestujete na minigolfu, kondici můžete udržovat i ve fitness centru, které už je nedílnou součástí každé lodi, nebo zkrátka jen v poklidu vstřebávejte sluneční paprsky u některého z venkovních bazénů a vířivek
  • Královské divadlo – večer co večer tu září na pódiu prvotřídní umělci. Ať už se jedná o pěvecká, taneční nebo akrobatická vystoupení, každé jediné představení ve Vás něco zanechá. A pokud se na to cítíte, můžete na pódiu v rámci karaoke večerů zazářit i Vy!
  • Královská promenáda – pulsující srdce celé lodi, kde se setkávají všichni hosté na palubě, ať už při nákupech, večeři nebo dalších kulturních akcích. Ráno tu začíná šálkem výborné kávy. V průběhu celého dne sporadicky narážíte na různé „pouliční“ umělce, které vám zpestřují nákupy, no a večer zakončíte několikachodovou večeří.
  • Vitality Spa – až budete chtít načerpat energii a pocítit ten pravý klid, bude čas na lázně a procedury. Aby byl zážitek z regenerace kompletní, navštívit můžete také místní kavárnu plnou lehkých a zdravých jídel, čerstvých vitamínových nápojů a výživných smoothies.
  • Dětská zóna – sem rodiče nesmí, tady je totiž VIP svět dětské hravosti a představivosti plný těch nejpozoruhodnějších dobrodružství, objevitelských a fantastických cest do říše fantazie. Najdete zde jak školku pro ta nejmenší, tj. kojence a batolata, ale i velcí teenageři tu mají své programy.
  • Nová „Apartmá“ čtvrť – Wonder je první loď třídy Oasis, která má 8. sousedství pouze pro hosty z apratmánů. VIP klientela zde nalezne pohodlí a soukromí, prvotřídní gastronomii či například novou venkovní palubu s bezkonkurenčním výhledem na moře a oceán.

Plavby na Wonder of the Seas