Azamara

Azamara je luxusní plavební společnosti poskytující neopakovatelné zážitky. Nabízí propracovaný a zároveň uvolněný způsob cestování do jedinečných destinací. Je členem skupiny plavebních společností Royal Caribbean Cruises Ltd.

Některé lodě mají lázně. V tomto případě představuje celá loď svým způsobem lázně. Hýčkání se zde neomezuje jen na jednu oblast. Může se samozřejmě domluvit kompletní masáž celého těla v poklidu palubních lázní, osvěžit své smysly aromaterapií či bylinnými zábaly, anebo si vybrat z mnoha dalších možností. Prvořadým cílem však je spokojenost hostů během jejich celého pobytu na palubě. Patří sem takové drobnosti jako krásné, čerstvě řezané květiny, sladkost na dobrou noc od šéfkuchaře doručená každý den do kajuty. Vstřícnost a přátelské chování personálu je výjimečné. Nabízí se též celá řada vybavení s přidanou hodnotou, a proto na hosty čekají příjemná překvapení.

Lodě Azamara Journey, Azamara Quest a Azamara Pursuit jsou pro 694 hostů. Luxusní lodě, které mají přístup do menších a pozoruhodnějších přístavů. Osobní a okouzlující, s klubovou atmosférou. Každý detail života na palubě je šitý na míru.

Apartmány a kajuty nabízí mnoho pohodlí. Díky nonstop pokojové službě, čerstvě řezaným květinám, evropskému ložnímu prádlu či bezplatnému používání županů ze 100% egyptské bavlny, jsou kajuty útočištěm, které hosté jen neradi opouštějí – snad jedině aby poznali, co na ně čeká na palubě a v přístavech. Každé apartmá nabízí služby pravého anglického komorníka, který splní každé přání hosta. Ochotný personál věnuje každé kajutě osobní pozornost.

Destinace jsou specialitou. Palubní odborníci nabízí své znalosti těch nejlepších památek, muzeí, obchodů a restaurací. Přístavní programy zaměřené na neopakovatelnost jednotlivých destinací, místní kulturu a historii připravují hosty na každý přístav,a umožňují jim získat vlastní nevšední zážitky.

Tato lodní společnost byla zvolena magazínem Conde Nast Traveler jako jedna z deseti nejlepších lodních společností za rok 2011.

Lodě společnosti Azamara

Azamara Journey

690 pasažerů | Velikost: Malá
Inaugurační plavba: 01.2000
Poslední rekonstrukce: 01.2016

Azamara Pursuit

690 pasažerů | Velikost: Malá
Inaugurační plavba: 01.2001
Poslední rekonstrukce: 07.2018

Azamara Quest

690 pasažerů | Velikost: Malá
Inaugurační plavba: 01.2000
Poslední rekonstrukce: 01.2016