Variety Cruises

Variety Cruises je světová největší lodní společnost vlastnící malé výletní lodě. Společnost byla založena v roce 2006 po sloučení Zeus Tours & Yacht Cruises (3. generace výletní a cestovní společnosti, která působí od roku 1949) a Hellas Yachts (která začala v roce 1993 plout s malými loděmi).  Spolu s 11 loděmi a vyškoleným personálem poskytují uvolněné prostředí se zaručeným pohodlím. Plavby od Variety Cruises osloví každého tím, že umožňují cestujícím dostatek volného prostoru v každém přístavu, kde múžete objevit noční život, kulinářské tradice a místní kulturu.

Vždy kombinuje nejznámější světové destinace se zákoutím nepřístupných lokalit velkým lodím. Stále rostoucí počet tras, které jsou míchané s dobře známými přístavy s výletními cestami, zapříčiňují roustoucí počet cestujících, kteří vyhledávají odlišnost v malých výletních lodích. Společnost nabízí výlety i s motorovými jachtami.

S Variety Cruises se můžete podívat do těchto destinací: řecké ostrovy, pevninské Řecko, Turecko, Seychely, Západní Afrika, Madagaskar, Kostarika, Panama včetně Panamského průplavu, Kuba, Kapverdské souostroví, Kanárské ostrovy, Jižní Itálie, Malta a v neposlední řadě Jaderské a Rudé moře.

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Variety Cruises a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S Variety Cruises ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Variety Cruises

M/S Galileo

49 pasažerů

M/S Panorama

49 pasažerů

M/S Panorama II

49 pasažerů

M/Y Absolute King

10 pasažerů

M/Y Callisto

34 pasažerů

M/Y Harmony G

44 pasažerů

M/Y Harmony V

49 pasažerů

M/Y Monte Carlo

10 pasažerů

Předchozí
1 2