Star Clippers

Společnost Star Clippers je jednou z nejznámějších společností pořádajících plavby na luxusních plachetnicích. Společnost má tři plachetnice. 5-ti stožárovou a momentálně největší plachetnici na světě Royal Clipper a dvě repliky Star Clipper a Star Flyer. Komorní atmosféra, kouzlo a romantika plachetnic a zajímavý program přitahuje rok od roku více návštěvníků z celého světa. 

Star Clippers zve cestující k návštěvě nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře
a Karibiku, jižní a východní Asie, ostrovů Kyklady nebo vulkanických Liparských ostrovů.  Pontine ve Středozemním moři, nedotčené tropické ostrovy Andamanského moře v Indickém oceánu, Karibik, Grenadiny a mnohá jiná poutavá místa, která jsou vzdálená od oblíbených námořních cest, jsou atraktivním cílem plaveb společnosti.
Na všech třech plachetnicích jsou hostům k dispozici pohodlně a stylově zařízené kajuty, dále pak bary, bazény, butik, knihovna a restaurace. Velkou výhodou plavby na plachetnici je možnost věnování se vodním sportům (potápění, vodní lyže, windsurfing, kajaky a veslice), jakož i možnost pohybu po malebných zátokách a nejkrásnějších plážích. Jedním z dalších lákadel je možnost vyzkoušet si některé práce na palubě lodi.
Společnost každý rok nabízí slevy "Early Booking". Při  včasné rezervaci plavby
v určitém termínu před vyplutím, můžete získat velmi výhodné ceny. 

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Star Clippers a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. Se Star Clippers ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Star Clippers

Royal Clipper

227 pasažerů | Velikost: Nejmenší
Poslední rekonstrukce: 07.2000

Star Clipper

170 pasažerů | Velikost: Nejmenší
Inaugurační plavba: 01.1992

Star Flyer

170 pasažerů | Velikost: Nejmenší
Inaugurační plavba: 01.1992