X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Royal Clipper

Plachetnice Royal Clipper je největší a nejrychlejší plachetní lodí na světě. Pyšní se pěti stožáry a 42 plachtami. Je inspirována legendární plachetnicí Preussen, která byla postavena v roce 1902. Přestože společnost ctí dlouholetou tradici a odkazuje k zlatému věku plachetnic, na jejích palubách najdete špičkový komfort a prvotřídní služby, díky kterým bude vaše dovolená zaručeně splněným snem. Plachetnice dokáže pojmout 227 hostů, kterým jsou k dispozici tři venkovní bazény. Specialitou je možnost vylézt na jeden ze stožárů. Zde je pro odvážlivce připravená pohodlná sedací souprava, z níž budete mít nádherný výhled do okolí.

5 000t Brutto tonáž
134m délka lodě
16,5m šířka lodě
8 rychlost v uzlech
227 max. počet pasažérů
120 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode


Zábava

Návštěvníky jistě překvapí i elegantní interiéry. Těm vévodí prostorné atrium rozprostírající se na třech palubách. Z něho se plynně dostane do útulných jídelních prostor, kde naleznete volný zasedací pořádek a samozřejmě bezchybné gurmánské zážitky připravené kuchařskými profesionály.

Zadní plošina je ideálním místem pro vodní sporty. A nemůžeme vynechat ani areál Captain Nemo Lounge, kde se nachází lodní lázně a wellness centrum. Díky skvělé péči i mnoha uvolňujícím procedurám se tu budete pod rukama profesionálů cítit jako v bavlnce.

Mimi to je návštěvníkům k dispozici vybavená tělocvična a sauna.

Koktejly a další drinky si můžete vychutnávat ve venkovním Tropical baru, komornější atmosféru nabízí Piano bar. Na lodi se nachází i knihovna.

Na lodi je k dispozici:

  • Lodní restaurace, venkovní Tropical bar, vnitřní Piano bar
  • Knihovna, společenská místnost
  • Tělocvična, zadní plošina pro vodní sporty
  • Wellness areál a lodní lázně Captain Nemo Lounge, sauna