Umbrella Holiday

Vlajkovou lodí Umbrelly Holiday je luxusní motorový katamarán MY 44, který kotví v marině u chorvatského Trogiru (20 minut od letiště ve Splitu). Tato jedinečná jachta nabízí ubytování pro 6 lidí ve třech dvoulůžkových kajutách, které jsou až neuvěřitelně prostorné a komfortně vybavené. Největší kajuta, majitelská, pak připomíná pokoj v pětihvězdičkovém hotelu. Na kajuty navazuje velký prosvětlený salon s perfektně vybavenou kuchyní a rozkládacím jídelním stolem.

 

Další prostory pro relaxaci, opalování a popíjení vychlazených drinků jsou na horní palubě, tzv. flybridge, odkud je nádherný výhled do okolí, i na přídi lodi, kde jsou pohodlné matrace. Samozřejmostí je hydraulická koupací plošina, klimatizace, během romantických večerů zákazníci ocení i podvodní podsvícení lodi. Jachta se pronajímá s kapitánem, na přání vás může doprovázet i hosteska (pro oba je na lodi separátní kajuta, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí).

 

Společnost nabízí také pronájem jednotlivých kabin i celých jachet. Zajistíme vám s PT Tours dovolenou v jakékoli části světa. Je-li pro vás zajímavější kabinový charter, můžete vyrazit například na Mallorku, do Itálie, Řecka či Chorvatska, na Seychely, Martinik, Maledivy, Bali nebo třeba Kubu. Náročnější klienti, kteří by si rádi pronajali celou loď, mohou vybírat z více než dvou desítek motorových jachet, katamaránů i plachetnic – včetně oblíbených katamaránů od společností Lagoon, Sunreef či Moorings, motorových jachet Sunseeker, Galeon, Princess či Fairline a plachetnic Jeanneau, Bavaria nebo Dufour.

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Umbrella Holiday a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S Umbrella Holiday ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Umbrella Holiday

MY 44

6 pasažerů