Pullmantur Cruises

Společnost Pullmantur byla založena v roce 1971 ve Španělsku. Ze začátku fungovala jako tour operátor organizující autobusové zájezdy po Španělsku a později po celé Evropě. V 80. letech Pullmantur otevřel charterové aerolinky létající na krátké vzdálenosti, hlavně po Evropě. Na počátku 90. let společnost absolvovala svůj první let do Karibiku. 

Na konci 90. let se Pullmantur připojil k mořskému průmyslu. V roce 2005 Pullmantur zahrnul do svojí nabídky plavby All Inclusive. Společnost nabízí i plavby po Karibiku s přeletem z Madridu v ceně, dále jsou v nabídce plavby po Středozemním, Baltském a Černém moři. 

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Pullmantur Cruises a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S Pullmantur Cruises ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Pullmantur Cruises