M/S Panorama II

Plachetnice Panorama II. poprvé vyplula na moře v roce 2004. V roce 2012 byla přestavěna a poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2015. Díky ní se může pochlubit prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby. Na hlavní palubě najdete elegantní salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky. Návštěvníci si zde mohou připojit k wifi síti nebo relaxovat u televize. 

50m délka lodě
11m šířka lodě
10 rychlost v uzlech
49 max. počet pasažérů
25 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou dekorovány dřevem a hebkými tkaninami, které navozují pocit pohodlí a útulna. Kajuty jsou klimatizované a vybavené televizí, ledničkou, telefonem, hudebním přehrávačem, úložným prostorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.


Zábava

Na lodi se nachází také prostorná jídelna s mnoha místy k sezení i velkou bufetovou zónou. K dispozici jsou i speciální stravovací programy (např. pro vegetariány apod.).

Vedle dolní jídelny mohou pasažéři využít i jídelní prostor na horní palubě. Zde si mohou vychutnat kulinářské speciality pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky, kde se můžete slunit po celý den. Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny plachetnice, který mohou hosté využít ke koupání v moři. 

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s pohodlnými sedačkami a koberci
  • Wifi připojení, vnitřní a venkovní jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky
  • Plošina na zádi lodi umožňující koupání v moři