M/Y Callisto

Motorová jachta Callisto poprvé vyplula na moře v roce 2000. V roce 2005 byla přestavěna a poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2015 až 2016. Díky ní se může pochlubit prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby. Tato klasická jachta několikrát přeplula Atlantský oceán, kotvila v nejkrásnějších přístavech Evropy a také se vydala do západní a severní Afriky. 

52m délka lodě
8m šířka lodě
10 rychlost v uzlech
17 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou klimatizované a vybavené televizí, ledničkou, telefonem, hudebním přehrávačem, úložným prostorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.


Zábava

Na její palubě si mohou cestující vychutnat nejvyšší standard ubytování i služeb. Veřejné prostory zaujmou svou velkorysostí i elegantním dekorem. Jsou bohatě zdobeny dřevem, jemnými tkaninami i lesknoucí se mosazí. V interiérech najdete starožitnosti i mnoho vzácných uměleckých děl. Na hlavní palubě se nachází elegantní salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky. Na nich si můžete dopřát četbu nebo výhled z oken na oceán.

K vychutnání si kulinářských zážitků je určena prostorná jídelna, která je propojená s galerií. Ta navozuje atmosféru elegance a stylu a dotváří unikátní pocit výjimečnosti z celého stolování. 

Vedle dolní jídelny mohou pasažéři využít i jídelní prostor na horní palubě. Zde je možné ochutnat gastronomické speciality pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. Večer se zde zase nabízí krásný pohled na hvězdné nebe. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky a slunečníky, kde se můžete slunit po celý den. Nachází se zde i útulná knihovna, díky které si budete užívat relax na palubě s knížkou v ruce.

Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny jachty, který mohou hosté využít ke koupání v moři. 

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s pohodlnými sedačkami a koberci
  • Bar
  • Vnitřní a venkovní jídelna
  • Knihovna
  • Sluneční terasa s lehátky
  • Plošina na zádi lodi umožňující koupání v moři