M/Y Harmony V

Plachetnice Harmony V poprvé vyplula na moře v roce 2009. Chlubí se prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby.

Loď byla zrekonstruována v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy Eurosolas a její silné motory a technická dokonalost ručí za bezchybný zážitek z plavby. 

55m délka lodě
8,2m šířka lodě
11 rychlost v uzlech
25 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou televizí, ledničkou, DVD přehrávačem, úložným prostorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.


Zábava

Na hlavní palubě najdete elegantní salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky. 

Nachází se zde i unikátní bar laděný do amerického stylu. Přes ten se plynule dostanete do vzdušné jídelny, která disponuje velkými okny po celém obvodu místnosti. Z těch se rozprostírá dechberoucí pohled na mořskou hladinu. 

Vedle dolní jídelny mohou pasažéři využít i jídelní prostor na horní palubě. Zde servírují kulinářské speciality pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. Večer se zde zase nabízí krásný pohled na hvězdné nebe. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky a slunečníky, kde se můžete slunit po celý den. Pokud dáváte přednost stínu, využijte kryté prostory, které ochrání před silným sluncem během dne. Je zde k dispozici i bar s širokou nabídkou drinků, které si vychutnejte při pohledu na rozprostírající se krajinu.

Specialitou na lodi je mini wellness centrum, kde si můžete nechat hýčkat pod rukama zkušených odborníků. Odpočiňte si při mnoha druzích masáží a zábalů, využijte služeb kadeřníka nebo si dopřejte manikúru. 

Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny plachetnice, který mohou hosté využít ke koupání v moři. 

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s americkým barem
  • Vnitřní a vnější jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky a barem
  • mini wellness areál
  • Plošina na zádi lodi umožňující koupání v moři