M/Y Variety Voyager

Plachetnice Variety Voyager poprvé vyplula na moře v roce 2012. Chlubí se prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby.

Loď byla zrekonstruována v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy RINA a její silné motory a technická dokonalost ručí za bezchybný zážitek z plavby. 

68m délka lodě
11,5m šířka lodě
13 rychlost v uzlech
85 max. počet pasažérů
36 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou postelí, televizí, DVD přehrávačem, ledničkou, wifi připojením, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici jsou i luxusní toaletní potřeby a župany. 


Zábava

Na její palubě si mohou cestující vychutnat nejvyšší standard ubytování i služeb. Veřejné prostory zaujmou svou velkorysostí i elegantním dekorem. Jsou bohatě zdobeny jemnými tkaninami, mramorem a obkládány dřevem. 

Na hlavní palubě najdete stylový salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky, který dokáže pojmout až 85 pasažérů. Nachází se zde i bar a recepce, kde můžete vybírat ze široké nabídky osvěžujících nápojů.  Za zmínku stojí i vybavená knihovna, která vám poskytne zábavu během dne. 

Přes salónek se plynule dostanete do vzdušné jídelny, která disponuje velkými okny po celém obvodu místnosti. Z těch se rozprostírá dechberoucí pohled na mořskou hladinu. Profesionální šéfkuchaři vám zde naservírují kulinářské pochutiny lokální i mezinárodní kuchyně

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky a slunečníky, kde se můžete slunit po celý den.

Specialitou na lodi je mini wellness centrum, kde se nechte hýčkat pod rukama zkušených odborníků. Odpočiňte si při mnoha druzích masáží a zábalů, využijte služeb kadeřníka nebo si dopřejte manikúru. K dispozici je i sauna a vybavení k fitness aktivitám

Na lodi je k dispozici:

  • Elegantní salónek s barem a recepcí
  • Vnitřní jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky
  • Knihovna
  • Mini wellness centrum s kadeřnictvím, salónem krásy, masážemi, saunou a fitness vybavením