X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Při obsazenosti kajut dvěma hosty pojme Norwegian Encore 3 998 pasažérů. Na palubě se nachází celkem 2 038 kajut v několika různých kategoriích. Kdo si chce dopřát opravdový luxus, může zvolit apartmá třídy The Haven, zabírající nejvyšší paluby lodi, kde se dostatek prostoru mísí se soukromými balkony, luxusními sprchami a dech beroucími výhledy. Soukromé prostory doplňují ty veřejné, určené jen pro hosty nejvyšší třídy kajut: restaurace, dvě společenské místnosti a nádvoří s bazénem, vířivkami a lehátky, určenými pro ten nejluxusnější odpočinek.

Pohodlný přístup do lázní a fitness centra, stejně jako bezplatný vstup do termálů s překrásnými výhledy mají zajištěný hosté apartmá, mini-apartmá a kajut s balkónem třídy Spa.

Ideální volbou pro rodiny, ale i páry, které touží po dostatečném prostoru, jsou mini-apartmá s balkony, až 4 hosty jsou schopné ubytovat také některé kajuty s balkonem a prosklenými dveřmi od podlahy až po strop. Na skvělé výhledy se mohou těšit ale také pasažéři kajut s výhledem: mezi nimi jsou i propojitelné kajuty, vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel až o 5 osobách.

Hosté s omezenějším rozpočtem mohou využít nabídky vnitřních kajut, rozesetých na všech palubách lodi. Nechybí mezi nimi ani vnitřní kajuta pro rodiny s manželskou a dvěma patrovými postelemi.

Norwegian Escape nezapomíná ani na sólo cestovatele: připravila si pro ně studia a propojitelná studia s exkluzivním přístupem do společenského prostoru Studio Lounge.