Horizon

Loď Horizon

Výletní loď Horizon byla součástí španělské lodní společnosti Pullmantour group, od roku 2012 do roku 2017 patřila k flotile její sesterské společnosti Croisières de France. V roce 2017 ukončila společnost Croisières de France svou činnost a loď Horizon opět přešla pod společnost Pullmantour.

Ačkoli byla loď Horizon postavena v roce 1990, na její palubě se cestující cítí stejně příjemně a bezpečně jako když poprvé vyplula na moře. Personál na lodi věnuje hostům tu největší pozornost a celodenní péči.

Výrobní cena lodě Horizon byla přibližně 185 mil. USD.

46 811t Brutto tonáž
208m délka lodě
29m šířka lodě
21,4 rychlost v uzlech
1 442 max. počet pasažérů
721 celkový počet kabin


Zábava

Veřejné prostory na palubách nabízejí hostům nespočet možností, jak naložit s volným časem. Zajít na jídlo můžete do stylových restaurací, jako je třeba Le Splendide Restaurant, která nabízí chutě z celého světa, ale i tradiční lokální kuchyni. Vynechat byste neměli ani venkovní Terrace and Grill, kde si jídlo můžete vychutnat pod širým nebem.

Během dne se můžete nechat hýčkat v lázních, zajít do bazénu nebo protáhnout tělo v plně vybavené tělocvičně.

Na palubě se nachází i divadlo Grand Theatre Show Lounge plné živé hudby, tanečníků i komediálních vystoupení. Zajít můžete i do některého ze stylových barů nebo zkusit štěstí v kasinu.

Na lodi je k dispozici:

  • 3 restaurace (Le Splendide Restaurant, Le Marché Gourmand Buffet Restaurant, Terrace and Grill), 4 bary včetně Rendezvous Lounge s živou hudbou a tanečním parketem
  • Kasino, divadlo Grand Theatre Show Lounge, diskotéka, knihovna, karetní salónek, fotogalerie
  • Tělocvična
  • Lázně, kde naleznete wellness procedury, saunu a salón krásy
  • Herna pro děti, klub pro děti
  • Butiky, internetová kavárna
  • Ordinace lodního lékaře