Nabídka ubytování na Norwegian Jewel je skutečně široká od vnitřních kajut, přes kajuty s oknem či soukromým balkonem, propojitelné kajuty pro rodiny až po rozmanitá apartmá a apartmá třídy The Haven

Komplex The Haven, určený výhradně pro hosty nejvyšší třídy apartmá, zahrnuje soukromou restauraci s vnitřním a vnějším posezením či privátní společenský prostor a prostor pro lázeňské procedury. Hosté mají k dispozici 24hodinovou službu komorníka a concierge, tzn. služby asistenta, který se stará o kompletní program a slouží jako poradce pro jakoukoliv možnou situaci.

Rodinná vnitřní kajuta (I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel, a i možnost lůžek pro ubytování dalších 2 osob. Plocha je přibližně 12 m- 25 m2. Paluby 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta (IA, IB, IF)
Tyto kajuty zahrnují 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel a i další lůžka v případě ubytování až 4 osob. Plocha je přibližně 12 m2 - 25 m2. Paluby 4, 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Tato kategorie zaručuje vnitřní kajutu nebo i lepší! Vaše kajuta může být na kterékoli palubě a může být přidělena od času rezervace až jeden den před naloděním. Lze ubytovat až 4 osoby. 

Rodinná kajuta s oknem (O4)
Tyto kajuty jsou ideální pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel, a i další lůžka, pak je možné ubytovat další 2 osoby. Některé kajuty lze vzájemně propojit. Plocha je přibližně 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s obrazovým oknem (OA, OB)
Kajuty s oknem s úžasným výhledem zahrnující dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel, a možnost dalšího lůžka pro ubytování 3. osoby. Některé kajuty mohou být také propojeny. Plocha je přibližně 12 m- 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s oknem (OF)
Tyto kajuty poskytují výhled na oceán z okénka. Disponují 2 samostatnými postelemi, které lze spojit na manželskou postel, a i lůžky, která umožní ubytovat další 2 hosty. Vybrané kajuty lze propojit a získat tak i více místa. Plocha je přibližně 13 m2 - 14 m2. Paluby 4 a 5.

Kajuta s oknem s omezeným výhledem (OK)
Tyto kajuty s výhledem na oceán mají obrazové okno nebo okénko s omezeným výhledem a mohou ubytovat až 4 hosty. Zahrnují 2 samostatná lůžka, která lze spojit na manželskou postel, a další možnosti lůžek pro 3. a 4. osobu. Nachází se uprostřed lodi a jsou blízko veškerému dění. Plocha je přibližně 14 m2 - 17 m2. Paluby 4 a 8.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s oknem nebo lepší! Je ovšem možné, že může mít pouze okénko nebo obrazové okno a výhled může být zcela nebo částečně zakrytý. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel. Součástí je i rozkládací pohovka pro dva, lze tedy ubytovat až 4 osoby. Plocha kajut je přibližně 19 m2 a plocha balkonu cca 3 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Rodinná kajuta s balkonem (B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále vyklápěcí lůžko a rozkládací pohovka pro ubytování dalších 2 osob. Některé kajuty lze vzájemně propojit. Plocha kajut je přibližně 19 m2 a plocha balkonu je cca 3 m2. Paluby 9 a 10.

Kajuta s balkonem (BA, BF)
Dané kajuty disponují dvěma samostatnými lůžky, která lze přeměnit na manželskou postel, a některé mají jedno vyklápěcí lůžko nebo jednu rozkládací pohovku. Ubytovat lze až 3 osoby. Vybrané kajuty lze propojit a získat tak více prostoru. Plocha kajut je přibližně 18 m2 - 26 m2 a plocha balkonu přibližně 3 m2 - 5 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s balkonem nebo lepší! Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

The Haven

The Haven Villa se zahradou a třema ložnicemi (H1)
Tyto luxusní vily v The Haven poskytují ideální útočiště pro rodinu a nabízejí krásný výhled z velkého balkonu. Mají 3 ložnice, každou s manželskou postelí, dále obývací pokoj, jídelnu či soukromou zahradu s vířivkou. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 8 osob. Plocha je přibližně 454 m2 a plocha balkonu cca 214 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s velkým balkonem (H2)
Tato apartmá se nacházejí v The Haven na přídi lodi a nabízejí úžasný výhled na oceán. Součástí je manželská postel královské velikosti, obývací část, jídelna a koupelna s luxusní vanou. Lze ubytovat až 4 osoby. K dispozici je komorník a služba concierge. Plocha apartmá je přibližně 111 m2 a plocha balkonu cca 52 m2. Paluba 15.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s balkonem (H3)
Tato apartmá pro 4 osoby zahrnují oddělenou ložnici s manželskou postelí královské velikosti, koupelnu s luxusní vanou a samostatným sprchovým koutem, obývací část, jídelnu a velký soukromý balkon s neuvěřitelným výhledem. Součástí jsou služby komorníka a concierge. Navíc lze tato apartmá propojit s Penthouse nebo kajutou s balkonem a rozšířít tak obytný prostor. Plocha apartmá je přibližně 76 ma plocha balkonu cca 14 m2. Paluba 10.

The Haven Owner's apartmá s velkým balkonem (H4)
V této soukromé oáze v Owner's apartmá naleznete samostatnou ložnici s manželskou postelí královské velikosti, dvě koupelny, z toho jednu s luxusní vanou a samostatným sprchovým koutem, obývací a jídelní část a dva velké balkony, z nichž můžete obdivovat nádherný výhled. Ubytování zahrnuje služby komorníka a concierge. Navíc tato apartmá mohou být připojena k Penthouse s velkým balkonem nebo balkonové kajutě. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha apartmá je přibližně 73 m2 a plocha balkonu cca 23 m2. Paluba 9.

The Haven rodinná Villa se dvěma ložnicemi a balkonem (H6)
Tyto vily, které jsou ideální pro rodinu, se nacházejí v The Haven. Mají soukromý balkon, dvě ložnice, dvě koupelny, obývací a jídelní kout. Lze ubytovat až 6 osob, kterým je k dispozici komorník a služba concierge. Plocha je přibližně 53 m2 a plocha balkonu cca 7 m2. Paluba 14.

The Haven Courtyard Penthouse s balkonem (HF)
Tyto apartmány v The Haven jsou umístěné v prostřední části lodi. Samozřejmostí je manželská postel a rozkládací pohovka pro 3. osobu. Disponují také obývací částí, jídelním koutem a soukromým balkonem. Nedílnou součástí je služba komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 40 m2 a plocha balkonu 5 m2. Paluba 14.

Apartmá 

Rodinné Deluxe apartmá se dvěma ložnicemi a balkonem (S4)
S dostatkem místa až pro 6 osob jsou tato apartmá ideální, pokud chcete vzít celou rodinu. Součástí je obývací část, jídelní kout, ložnice s manželskou postelí, také samostatná dětská ložnice, koupelnu s luxusní vanou i sprchovým koutem a velký soukromý balkon. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 50 m2 a balkonu cca 5 m2. Paluba 11. 

Apartmá Deluxe Penthouse s velkým balkonem na přídi (SD)
Tato stylová střešní apartmá jsou orientována na přídi lodi. Součástí je manželská postel, koupelna s luxusní vanou a sprchou či pohodlný obývací a jídelní kout, kde si můžete odpočinout nebo si vychutnat jídlo, které vám zajistí váš komorník. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 a plocha balkonu cca 13 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na přídi (SF)
Tato apartmá jsou vybavena manželskou postelí, rozkládací pohovkou, koupelnou s luxusní vanou a sprchou, obývacím a jídelním koutem. K dispozici je komorník a služba concierge. Lze ubytovat až 3 osoby. Plocha apartmá je přibližně 45 m2 - 53 m2 a plocha balkonu cca 19 m2 - 26 m2. Paluby 9 a 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na zádi (SM)
V těchto apartmánech umístěných na zádi lze ubytovat až 3 osoby. Součástí je ložnice s manželskou postelí, koupelna s luxusní vanou i sprchou, obývací prostor a jídelní kout. Nezbytností jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 34 m2 - 35 m2 a plocha balkonu cca 8 m2 - 9 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s balkonem na zádi (SN)
Součástí těchto stylových apartmánů s balkonem je ložnice s manželskou postelí, rozkládací pohovka pro jednu osobu, koupelna s luxusní vanou a sprchou, v některých se také nachází obývací a jídelní kout. Navíc se o Vás bude starat komorník a k dispozici je služba concierge. Plocha apartmá je přibližně 31 m2 - 32 m2 a plocha balkonu cca 5 m2 - 6 m2. Paluby 8 a 9.

Apartmá Club s balkonem

Apartmá Club s balkonem na zádi (M1)
V těchto apartmá se mohou ubytovat až čtyři hosté, takže jsou ideální, pokud chcete vzít s sebou děti. Mají dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále posezení i luxusní vanu se sprchou. Vzhledem k tomu, že se jedná o apartmá umístěná na zádi, je výhled ze soukromého balkonu opravdu úžasný. Některá mohou být vzájemně propojena. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 38 m2 a balkonu cca 5 m2 - 7 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem (MA, MB)
Daná apartmá se soukromým balkonem mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel, některá mají i lůžka pro další 2 osoby, dále je součástí obývací část či koupelna s luxusní vanou se sprchou. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 26 m2 a plocha balkonu je cca 5 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Tato kategorie zaručuje apartmá Club Balcony Suite nebo lepší! Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. Lze ubytovat až 4 osoby.