X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Norwegian Getaway

V roce 2014 přibyla do flotily Norwegian Cruise Line loď Norwegian Gateway, která přináší dokonalou kombinaci těch největších vymožeností, které může společnost nabídnout, a nezapomenutelných destinací, jež na svých plavbách navštíví.

The Waterfront je inovativní, 400 metrů dlouhá promenáda pod širým nebem, navržená tak, aby hosty ještě více propojila se širým oceánem. K propojení lidí navzájem pak slouží 678 Ocean Place, otevřený prostor rozprostřený hned na třech palubách s kasinem, restauracemi, bary a spoustou zábavy.

Na lodi je hned 28 různých možností stravování a ze široké škály kulinářských zážitků si tady vybere skutečně každý. Menu hlavní restaurace Savour se mění každý den, nechybí ale ani speciality šéfkuchaře, ke kterým jsou servírována pečlivě vybraná vína. Shanghai´s je asijský nudlový bar, Cagney´s zase americký steak house. La Cucina nabízí prvotřídní italské speciality, Le Bistro kuchyni francouzskou, Teppanyaki se orientuje na Japonsko a ty nejčerstvější mořské plody a ryby připraví Ocean Blue.

O zábavu na palubě se stará Vodní park s pěti vodními skluzavkami včetně Free Fall, nejrychlejší skluzavky na moři. Příznivcům aktivního trávení volného času se bude líbit v několikapatrovém sportovním komplexu nebo v Pulse fitness centru, ti, kteří dají přednost relaxaci, ocení naopak lázně Mandara, solnou jeskyni a termály. Samozřejmostí jsou večery plné muzikálových, hudebních, tanečních a dalších vystoupení, stejně jako bohatý program pro děti všech věkových kategorií. O tom, co se na lodi děje, pak mají hosté přehled díky speciální mobilní aplikaci.

146 000t Brutto tonáž
324m délka lodě
40m šířka lodě
21 rychlost v uzlech
4 028 max. počet pasažérů
2 014 celkový počet kabin

Kajuty

V nabídce Norwegian Gateway je celá škála kajut od vnitřních přes kajuty s výhledem a balkonem až po luxusní apartmá. Všechny kajuty jsou vkusně vybavené, mají dvoulůžko rozložitelné na přání na dvě samostatná lůžka, úložné prostory, vlastní koupelnu se sprchou a koupelovou kosmetikou, obývací prostor, plochou televizi, trezor, minibar, vysoušeč vlasů a psací stůl. Ti, kdo cestují sami, ocení studia s dvoulůžkem a jen pro ně určeným společenským prostorem, rodiny s dětmi pak rodinné kajuty se dvěma ložnicemi.

Zážitkem na celý život je ubytování v některé z řady přepychových kajut. To nejlepší – The Haven – pak čeká na samém vrcholku lodi: nejluxusnější apartmány s 24hodinovou službou komorníka, vlastní recepcí a soukromou sluneční palubou.


Zábava

 • Restaurace, kavárny, bary
 • Obchody – šperky, parfémy, kabelky, hodinky, alkohol, butik
 • Knihovna
 • Gateway Casino – poker, ruleta, black jack a další
 • Aqua Park – dva bazény, několikapatrové skluzavky včetně Free Fall, nejrychlejší skluzavky na moři, čtyři vířivky
 • Kid´s Aquapark – vodní park pro děti s pirátským tématem a řadou vodních atrakcí
 • Mandara Spa & Salon – lázně a fitness centrum s relaxačními a léčebnými procedurami včetně masáže horkými kameny, kosmetiky nebo akupunktury, botox, výživové poradenství
 • Pulse Fitness Centre – fitness centrum s posilovacími i kardio stroji a lekcemi spinningu, pilates a jógy
 • Solná jeskyně, termální lázně
 • Sportovní centrum – horolezecká stěna, lanová dráha, lezecká klec se skluzavkou, minigolf, basketbal
 • Zábavné aktivity - Escape the Big Top (zábavná aktivita s detektivní zápletkou)
 • Kurzy tance, rukodělné aktivity
 • Živá hudba, diskotéky, tematické party
 • Show, vystoupení, představení - Burn the Floor (show ve stylu Broadwaye), Cirque Dreams and Steam (iluzionistické představení), Howl At The Moon (klavírní show), Levity Entertainment Group (komediální vystoupení), Million Dollar Quartet (pěvecké vystoupení), Wine Lovers The Musical (muzikál s ochutnávkou vína)
 • Splash Academy – program pro děti od 3 do 12 let: hry, sportovní aktivity, výroba pizzy a další
 • Entourage – zábavný prostor určený výhradně pro teenagery od 13 do 17 let: módní a divadelní workshopy, tematické akce, bazénové party, diskotéky

Plavby na Norwegian Getaway