Norwegian Prima

Norwegian Prima je první ze šesti lodí nové třídy Prima. Loď poprvé vyplula v létě 2022 a svým hostům tak nabídla vzrušující trasy, širší prostory, promyšlený a ohromující design, řadu nových zážitků i výjimečné služby.

Norwegian Prima poskytuje nejvyšší úroveň personálu, nejčetnější výběr kategorií kajut a největší třípokojové kajuty. Kromě toho nabídla nejvíce venkovních palub a větší celkovou plochu paluby s bazénem, několik nekonečných bazénů a rozsáhlých venkovních chodníků než jakákoliv jiná loď ve flotile NCL.

V zimě 2022/2023 plula loď po Karibiku a přes Bermudy se v létě 2023 vrátí do Reykjavíku a Southamptonu.

Loď Norwegian Prima ve své nejluxusnější části The Haven nabízí přepychové prostory výhradně pro hosty The Haven. Vlastní restaurace, venkovní prostory, bary. Soukromé výtahy jezdí do exkluzivní enklávy, kde osobní recepční a 24hodinový komorník uspokojí každé přání. V The Haven Lounge & Bar si hosté mohou vychutnat  koktejl a úžasný výhled nebo se ponořit do nekonečného bazénu či relaxovat ve venkovní sauně a chladné místnosti.

143 535t Brutto tonáž
294m délka lodě
41m šířka lodě
20,5 rychlost v uzlech
3 099 max. počet pasažérů
02.2024 Inaugurační plavba

Kajuty

Loď disponuje velikým množstvím kategorií kajut, takže si svou vysněnou kajutu vybere každý. Od kajut vnitřních, přes kajuty s oknem a balkonem až po apartmá.

Nejlepší ubytování je v prostoru The Haven v horní části lodi, kde jsou k dispozici velmi prostorné kajuty s velkým balkonem. Pokojová služba v apartmá je dostupná 24 hodin denně, dále mají hosté k dispozici službu "concierge" (asistenta, který se stará o kompletní program a slouží jako poradce pro jakoukoliv možnou situaci) a přístup na soukromou terasu k relaxaci a opalování.

Rodinná vnitřní kajuta (I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel, 3. a 4. lůžko je formou vyklápěcích lůžek. Plocha je přibližně 14 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnitřní kajuta (IA, IB, IF)
Tyto kajuty zahrnují 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel. Plocha je přibližně 14 m2 - 23 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Kajuty této třídy jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Studio (T1)
Jedná se o kajuty speciálně navržené a cenově dostupné pro samostatné cestovatele. Součásí je postel, virtuální okno a oddělený prostor koupelny s umyvadlem a sprchovým koutem. Je zahrnut i přístup do soukromého salonku Studio Lounge. Plocha je přibližně 8 m2. Paluby 12 a 13.

Rodinná kajuta s oknem (O4)
Tyto kajuty jsou ideální pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel, a i další lůžka formou rozkládací pohovky, pak je možné ubytovat další 2 osoby. Některé mohou být připojeny i k jiným kajutám a tak rozšířit možnosti ubytování. Plocha je přibližně 21 m2 - 34 m2. Paluba 5.

Prostorná kajuta s kulatým oknem (OA)
Tyto prostorné kajuty jsou ideální pro dva hosty. Mají okno s krásným výhledem a dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel. Některé mohou být také připojeny k jiným kajutám. Plocha je přibližně 21 m2. Paluba 5.

Kajuta s kulatým oknem (OB)
Kajuty pro dva hosty se samostatnými postelemi, které lze spojit v jednu manželskou postel. Některé mohou být také připojeny k jiným kajutám. Plocha je přibližně 17 m2. Paluba 5.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Kajuty této třídy jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Kajuta s balkonem s přístupem do termálních lázní (B9)
Tyto kajuty mají dvě lůžka, která lze přeměnit na jednu manželskou postel. Ubytovaným nabízí snadný přístup do přilehlých lázní, stejně jako bezplatný přístup do termálního apartmá během pravidelné otevírací doby. Plocha kajut je přibližně 21 m2 a plocha balkonu 4 m2. Paluba 16.

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a také prostornou koupelnu. Součástí je i pohovka, lze tedy ubytovat až 4 osoby. Plocha kajut je přibližně 24 m2 a plocha balkonu 9 m2. Paluba 9.

Rodinná kajuta s balkonem (B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a i další lůžka, pak lze ubytovat další 2 osoby. Plocha kajut je přibližně 21 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Kajuta s balkonem (BA, BB, BF)
Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel. Plocha kajut je přibližně 21 m2 - 33 m2 a plocha balkonu 4 m2 - 6 m2. Pabluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vybrané kajuty mohou mít částečně omezený výhled.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Kajuty této třídy jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být částečně omezen.

The Haven

The Haven Premier Owner's apartmá s velkým balkonem (H2)
Tato úžasná apartmá nabízejí úchvatný výhled z velkého balkonu orientovaného na záď. Jednán se o prostorné a luxusní ubytování, které zahrnuje oddělený obývací a jídelní prostor, tři ložnice s velkými postelemi, rozkládací pohovku pro dva, tři koupelny s masážními sprchami, vanu, venkovní vířivku a služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 8 osob. Plocha apartmá je přibližně 195 m2 a plocha balkonu cca 76 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s velkým balkonem (H3)
Tato deluxe apartmá jsou umístěna také na zádi a disponují velkým balkonem. Mají oddělený obývací a jídelní kout, dále dvě ložnice s manželskými postelemi, dvě luxusní vany s tryskami, polovanu, venkovní vířivku a nabízí také služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 6 osob. Plocha apartmá je přibližně 149 m2 - 162 m2 a plocha balkonu cca 56 m2 - 68 m2. Paluby 13 a 15.

The Haven Owner's apartmá s hlavní ložnicí a velkým balkonem na zádi (H4)
Tato luxusní apartmá orientovaná na zádi mají stylovou hlavní ložnici s velkou manželskou postelí, rozkládací pohovku pro další dvě osoby a luxusní vanu s tryskou. Dále disponují velkým balkonem a některá mají i venkovní vířivku (kromě apartmánů na 10. palubě: 10352 a 10952). K dispozici je i 24hodinová služba komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 90 m2 - 92 m2 a plocha balkonu cca 48 m2 - 49 m2. Paluby 10 a 12.

The Haven Owner’s apartmá s velkým balkonem (H5)
Apartmá The Haven Owner's mají oddělenou ložnici zpravidla s velkou manželskou postelí, rozkládací pohovku pro dvě osoby, obývací část, luxusní sprchu a velký balkon. Služby komorníka a concierge jsou samozřejmostí. Plocha apartmá je přibližně 50 m2 - 57 m2 a plocha balkonu cca 10 m2 - 12 m2. Paluba 12.

Upozorňujeme, že apartmá 12322 a 12926 nemají oddělenou ložnici ani vanu.

The Haven rodinná vila se dvěma ložnicemi s velkým balkonem (H6)
Tyto luxusní vily v The Haven poskytují ideální útočiště pro celou rodinu. Disponují dvěma ložnicemi s manželskými postelemi, rozkládací pohovkou pro další 2 osoby, dvěma koupelnami s masážními sprchami a velkým balkonem. Hosté mají k dispozici služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 6 osob. Plocha je přibližně 56 m2 - 61 m2 a plocha balkonu cca 12 m2 - 17 m2. Paluby 13, 14 a 15.

Upozorňujeme, že apartmá 15300, 13900 a 14900 mají částečně zakrytý výhled.

The Haven Penthouse s velkým balkonem na zádi (HA)
Sofistikovaný styl a luxus poskytuje prostorný penthouse s venkovní vířivkou a velkým balkonem, který nabízí neuvěřitelný výhled ze zadní části lodi. Mezi vybavení patří manželská postel královské velikosti, luxusní vana s tryskami a přístup k exkluzivnímu vybavení pro hosty The Haven. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 77 m2 a balkonu cca 46 m2. Paluba 11.

The Haven Penthouse s hlavní ložnicí a velkým balkonem na zádi (HB)
Tento luxusní penthouse nabízí hlavní ložnici s manželskou postelí královské velikosti, rozkládací pohovku pro další dvě osoby a balkon na zádi s úžasnými výhledy. Zahrnuje také služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 - 55 m2 a plocha balkonu je cca 11 m2 - 20 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

The Haven Penthouse s balkonem (HE)
Součástí apartmá je velká manželská postel a rozkládací pohovka, dále obývací a jídelní prostor. Lze ubytovat 2 - 3 osoby. Nezbytností pro ideální dovolenou jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 34 m2 - 38 m2 a plocha balkonu cca 7 m2 - 12 m2. Paluby 12, 13, 14 a 15.

    

Apartmá 

Apartmá s velkým balkonem na zádi (SH)
Užijte si jedinečné výhledy z velkého balkonu těchto prostorných stylových apartmá orientovaných na zádi lodi. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel, a rozkládací pohovka pro další dvě osoby. Dané ubytování také zahrnuje služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 58 m2 a balkonu cca 34 m2. Paluba 9.

Apartmá s velkým balkonem na zádi (SI)
Tato varianta výše uvedeného apartmá je pro 2 osoby. Plocha těchto apartmá je přibližně 41 m2 a balkonu 18 m2. Paluba 9.

Rodinné apartmá s hlavní ložnicí a balkonem (SJ)
Tato apartmá jsou ideální pro celou rodinu, nacházejí se uprostřed lodi a mají dostatek prostoru. Disponují samostatnou ložnicí se dvěma samostanými lůžky, která lze spojit v jednu manželskou postel, rozkládací pohovkou pro dva a prostornou vanou. Zahrnuje také služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 36 m2 a balkonu cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Apartmá s hlavní ložnicí a velkým balkonem na přídi (SK)
Ohromující výhled nabízejí tato luxusní apartmá orientovaná na přídi lodi. Je možné zde ubytovat až 4 osoby. Zahrnují samostatnou ložnici se dvěma samostatnými lůžky, která lze spojit na jednu manželskou postel, rozkládací pohovku pro dva, prostornou vanu, služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 38 m2 - 45 m2 a balkonu cca 14 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinné apartmá s velkým balkonem (SL)
Tato apartmá umístěna na přídi lodi a jsou ideální volbou pro celou rodinu. Mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel, dále rozkládací pohovku pro dvě osoby a balkon s úžasným výhledem. Ubytování zahrnuje také služby komorníka a služby concierge. Plocha apartmá je přibližně 36 m2 - 40 m2 a balkonu cca 11 m2. Paluby 9, 10 a 12.

      
Apartmá Club s balkonem

Apartmá Club s velkým balkonem na přídi (M2)
Tato apartmá mají dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na jednu manželskou postel, a některá i rozkládací pohovku pro jednu nebo dvě osoby. Dále je součástí prostorná koupelna a posuvné skleněné dveře, které vedou na balkon směřující dopředu a nabízejí velkolepé pohledy. Plocha apartmá je přibližně 33 m2 - 38 m2 a balkonu cca 11 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinná Club apartmá s balkonem (M4)
Tyto prostorné apartmány umístěné v zadní části lodi jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, která lze spojit na jednu manželskou postel, rozkládací pohovkou pro dva a soukromým balkonem, kde se můžete pokochat nádherným výhledem. Některá z těchto apartmá lze propojit s dalšími, což je ideální například pro rodiny. Plocha apartmá je přibližně 23 m2 - 27 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2 - 5 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmá Club s balkonem (MA)
Tato stylová apartmá se nachází v zadní části lodi a jsou určená pro dva hosty. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit na manželskou postel. Některé lze připojit k jiným kajutám, což je ideální při cestování s rodinou nebo přáteli. Plocha apartmá je přibližně 24 m2 - 27 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmá Club s balkonem na přídi (MB)
Tato apartmá jsou orientovaná na přídi lodi a nabízejí ideální útočiště pro dva hosty. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel. Některé lze připojit i k jiným apartmá. Plocha apartmá je přibližně 22 m2 - 25 m2 a plocha balkonu je cca 6 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Apartmá této třídy jsou garantovaná tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo apartmá určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ apartmá. Upozorňujeme však, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen.


Zábava

Na lodi je k dispozici: 

 • Restaurace - The Local Bar & Grill, Hudson´s (restaurace s 270stupňovým výhledem), Indulge Food Hall (celosvětová kuchyně s nabídkou ve vnitřních i venkovních prostorách), The Commodore Room, Cagney's Steakhouse, Food Republic (spojení jídel a kultur z celého světa), Hasuki (japonská kuchyně), Palomar (středomořská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Los Lobos (mexická kuchyně), Nama Sushi & Sashimi, Onda by Scarpetta (italská kuchyně), Surfside Café & Grill, The Haven Restaurant (privátní restaurace)
 • Bary - Belvedere Bar, Luna Bar, Metropolitan, Observation Lounge, Penrose Bar, Prima Speedway Bar, Soleil Bar, Studio Lounge, The Haven Lounge & Bar (privátní bar), The Humidor Cigar Lounge, Whiskey Bar, Starbucks®, Waves Pool Bar, Indulge Outdoor Lounge
 • Vibe Beach Clubexkluzivně pro hosty od 18 let, kteří si mohou vychutnat neuvěřitelné výhledy a při tom být ponořeni ve vířivce se sklenkou bublinek, k dispozici je i personál s kompletními službami
 • Sluneční paluba The Haven - exluzivní útočiště pro hosty The Haven nad 16 let, kteří se mohou ponořit do "nekonečného" bazénu, relaxovat v sauně a chlazené místnosti nebo si dopřát uvolnění ve vířivce
 • Infinity Beach - bazén navržený tak, aby splýval s oceánem
 • Oceanwalk - prosklený chodník na promenádě Ocean Boulevard
 • Penrose Atrium - třípatrové atrium s prosklenými stěnami, prostor plný restaurací, salonků a úžasných výhledů
 • Divadlo a klub Prima - vítejte na místě, které se rázem změní z 3patrového divadla na velkolepý noční klub ve stylu Vegas se světelnou show a DJ produkcí 
 • Syd Norman's Pour House - rockový bar
 • The Improv at Sea - klub s vystoupením stand-up komiků
 • Muzikál "Summer: The Donna Summer Musical" - inspirovaný životem a dílem "disco queen" Donny Summer, broadwayská senzace nominovaná na cenu Tony Award® zamířila na moře
 • Galaxy Pavilion - virtuální svět pro celou rodinu, simulátory, 2 únikové místnosti 
 • Suché 10patrové skluzavky - The Drop, skluzavka s volným pádem a The Rush, propletené skluzavky, kde si můžete zazávodit se svými přáteli
 • Prima Speedway - tříúrovňová závodní motokárová dráha 
 • Šipky, mini-golf 
 • Aquapark s tobogánem s přílivovou vlnou, bazény, vířivky, dětský aquapark
 • Sluneční paluba - kde se můžete opalovat na připravených lehátkách či relaxovat u oblíbené knihy a nechat se unášet krásnými výhledy
 • Mandara Spa & Salon - vyberte si z mnoha druhů masáží (aroma masáž s mořskými řasami, s horkými kameny, s bambusovými výhonky, švédská masáž, párová masáž, akupunktura), dále můžete využít kosmetické ošetření vrásek, služby kadeřníka či holiče, manikúru, pedikúru, detoxikační solný peeling, hřejivý zábal z mořských rostlin a řas, nebo si nechat vytvořit tělesnou analýzu od fitness profesionálů a využít nabídky nutričního poradenství a sestavení cvičebního plánu, ve Spa Thermal Suite zažijte to nejlepší z relaxace a thermo terapie u 2patrového vodopádu
 • Fitness centrum - spinning, posilovna, joga studio, různé cvičební lekce
 • Herní stadion - shuffleboard, pickleball (raketový sport, který je kombinací tenisu, badmintonu a stolního tenisu), ping pong, stolní fotbal
 • Kasino i s odděleným kuřáckým prostorem
 • Splash Academy – program pro děti od 3 do 12 let, nabízející kreativní hry, sportovní aktivity a tematické party, stejně jako skupinové hlídání dětí
 • Internetová kavárna, digitální knihovna prostřednictvím aplikace Libby
 • Obchody s parfémy, šperky, hodinkami, brýlemi atd.

Plavby na Norwegian Prima