X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Norwegian Prima

Norwegian Prima je první ze šesti lodí očekávané nové třídy Prima. Loď poprvné vypluje v létě 2022 a svým hostům nabídne vzrušující trasy, širší prostory, promyšlený a ohromující design, řadu nových zážitků i výjimečné služby.

Norwegian Prima poskytne nejvyšší úroveň personálu, nejčetnější výběr kategorií kajut a největší třípokojové kajuty. Kromě toho nabídne nejvíce venkovních palub a větší celkovou plochu paluby s bazénem, několik nekonečných bazénů a rozsáhlých venkovních chodníků než jakákoliv jiná loď ve flotile NCL.

V zimě 2022/2023 bude loď plout po Karibiku a přes Bermudy se v létě 2023 vrátí do Reykjavíku a Southamptonu.

Loď Norwegian Prima ve své nejluxusnější části Haven nabízí přepychové prostory výhradně pro hosty Haven. Vlastní restaurace, venkovní prostory, bary. Soukromé výtahy jezdí do exkluzivní enklávy, kde osobní recepční a 24hodinový komorník uspokojí každé přání. V Haven Lounge & Bar si hosté mohou vychutnat  koktejl a úžasný výhled nebo se ponořit do nekonečného bazénu či relaxovat ve venkovní sauně a chladné místnosti.

143 535t Brutto tonáž
294m délka lodě
41m šířka lodě
20,5 rychlost v uzlech
3 099 max. počet pasažérů
03.2023 Inaugurační plavba

Kajuty

Nejlepší ubytování je v prostoru Haven, kde jsou k dispozici velmi prostorné kajuty s velkým balkonem, z nichž ty největší mají 118 m². Pokojová služba v apartmá je dostupná 24 hodin denně, postel je povlečena jemným ložním prádlem, ve skříni je připraven měkký župan, trepky a každý večer jsou do kajuty dodávané lahodné pochoutky.

Další kategorie ubytování, jako např. čtyřlůžkové apartmá s vlastními balkony, jednolůžková studia, kajuty s balkonem, kde se skleněné dveře od podlahy až ke stropu otevírají na vlastní balkon, vnitřní kajuty či kajuty s oknem. Každá kategorie kajut má své přednosti a výhody.

     


Zábava

Plavby na Norwegian Prima