X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

M/S Panorama

Plachetnice Panorama poprvé vyplula na moře v roce 1993. V roce 2001 byla přestavěna a poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2014. Díky ní se může pochlubit prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby. Na hlavní palubě najdete elegantní salónek spojený s knihovnou. Na pohodlných křesílkách si tak můžete vychutnat četbu nebo výhled z oken na oceán.

54m délka lodě
12m šířka lodě
11 rychlost v uzlech
49 max. počet pasažérů
24 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou klimatizované. Vybavené televizí, ledničkou, telefonem, hudebním přehrávačem, úložným prostorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. 


Zábava

Na lodi se nachází také prostorná jídelna. Díky velkým oknům z ní budete mít během stolování nádherný výhled na mořskou hladinu.

A jak si do syta vychutnat sluneční paprsky? Využijte jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky, kde se můžete slunit po celý den. K dispozici je i venkovní bar s širokou nabídkou lahodných drinků. Ten plynule přechází dovnitř, kde se můžete skrýt před poledním sluníčkem, ale zároveň si stále vychutnávat pohled na širý oceán i okolní krajinu.

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s knihovnou
  • Elegantní jídelna
  • Venkovní i vnitřní bar
  • Sluneční terasa s lehátky