X Aktuální informace o provozu lodních společností »

M/Y Harmony G

Plachetnice Harmony G poprvé vyplula na moře v roce 2001. V roce 2009 až 2010 byla přestavěna a poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2013. Díky ní se může pochlubit prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby.

Loď byla zrekonstruována v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy SOLAS a její silné motory a technická dokonalost ručí za bezchybný zážitek z plavby. 

54m délka lodě
7m šířka lodě
10 rychlost v uzlech
44 max. počet pasažérů
21 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou postelí, televizí, ledničkou, video přehrávačem, telefonem, minibarem, hudebním přehrávačem, úložným prostorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.


Zábava

Na hlavní palubě najdete elegantní salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky. Návštěvníci zde mohou relaxovat u knížky nebo sledovat některý z pořadů v televizi. 

Nachází se zde i unikátní bar laděný do amerického stylu. Přes ten se plynule dostanete do vzdušné jídelny, která disponuje velkými okny po celém obvodu místnosti. Z těch se rozprostírá dechberoucí pohled na mořskou hladinu. 

Vedle dolní jídelny mohou pasažéři využít i jídelní prostor na horní palubě. Zde si mohou vychutnat kulinářské speciality pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. Večer se zde zase nabízí krásný pohled na hvězdné nebe. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky a slunečníky, kde se můžete slunit po celý den. Pokud dáváte přednost stínu, využijte kryté prostory, které ochrání před silným sluncem během dne. 

Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny plachetnice, který mohou hosté využít ke koupání v moři. 

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s americkým barem
  • Vnitřní a vnější jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky
  • Plošina na zádi lodi umožňující koupání v moři