X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

M/Y Monte Carlo

Monte Carlo je motorová jachta společnosti Variety Cruises. Představuje unikátní spojení technické dokonalosti a elegantního designu, díky kterému zajistí cestujícím luxusní zážitek z plavby. Na moře byla spuštěna v roce 2000. Poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2005. 

114t Brutto tonáž
30m délka lodě
6,5m šířka lodě
20 rychlost v uzlech
10 max. počet pasažérů
5 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou postelí, šatnou, psacím stolem, koženou pohovkou a vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici je i satelitní televize, video, audio a DVD přehrávač. 


Zábava

Na její palubě najdete vzdušné jídelní prostory zařízené v duchu klasického italského designu. Stoly s deseti místy a špičkový servis proškolené posádky vytvářejí ideální prostředí k formálnímu stolování a zároveň vychutnání si kulinářských delikates z přilehlé kuchyně. Celý prostor je plně klimatizovaný.

Na jachtě je k dispozici i prostorný salónek vykládaný dřevem. Čalounění a měkké koberce přispívají k útulné atmosféře v celém interiéru. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky, kde se můžete slunit po celý den. Je zde k dispozici i obsluha, která vám přinese drink nebo něco na zub přímo na palubu.

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s pohodlnými sedačkami a koberci
  • Vnitřní jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky a obsluhou