M/Y Pegasus

Plachetnice Pegasus poprvé vyplula na moře v roce 1990. V roce 1997 byla přestavěna a poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2016. Díky ní se může pochlubit prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby. Na své palubě dokáže ubytovat 44 pasažérů ve 21 moderních kajutách

45m délka lodě
11m šířka lodě
10 rychlost v uzlech
44 max. počet pasažérů
21 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou postelí, televizí, radiem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou.


Zábava

Na hlavní palubě najdete stylový salónek s měkkými koberci a pohodlnými křesílky. Můžete si zde vychutnat osvěžující drink v elegantním baru, který patří k nejvíce navštěvovaným místům na celé lodi. 

Přes ten se plynule dostanete do vzdušné jídelny, která disponuje velkými okny po celém obvodu místnosti. Z těch se rozprostírá dechberoucí pohled na mořskou hladinu. Profesionální šéfkuchaři vám zde naservírují kulinářské pochutiny lokální i mezinárodní kuchyně

Vedle dolní jídelny mohou pasažéři využít i jídelní prostor na horní palubě. Zde podávají gastronomické speciality pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. Večer se zde zase nabízí krásný pohled na hvězdné nebe. 

A jak si do syta užít sluneční paprsky? Zajděte na jedinečnou venkovní palubu s mnoha lehátky a slunečníky, kde se můžete slunit po celý den. 

Specialitou na lodi je mini wellness centrum. Tam se nechte hýčkat pod rukama zkušených odborníků. Odpočiňte si při mnoha druzích masáží, zábalů a dalších relaxačních procedur. 

Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny plachetnice, který mohou hosté využít ke koupání v moři. 

Na lodi je k dispozici:

  • Elegantní salónek s barem
  • Vnitřní a vnější jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky
  • Mini wellness centrum
  • Plošina na zádi lodi umožňující koupání v moři