Hosté mohou vybírat z rozmanité nabídky komfortního ubytování. Specialitou jsou prostorné luxusní apartmány s vlastním balkónem, soukromou vířivkou a nadstandardními službami, které uspokojí i nejnáročnější hosty.

Rodinná vnitřní kajuta (I5, I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel, a lůžka k ubytování až dalších 3 osob. Plocha je přibližně 13 m2 - 23 m2. Paluby 7, 8, 9 a 10.

Vnitřní kajuta (IA, IB, IF)
Tyto kajuty zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit v jednu manželskou postel, dále vyklápěcí lůžko a rozkládací pohovku, lze tedy ubytovat až 4 osoby. Protože se jedná o kajuty uprostřed lodi, budete mít snadný přístup ke všemu na palubě. Plocha je přibližně 13 m2 - 18 m2. Paluby 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Tato kategorie zaručuje vnitřní kajutu nebo i lepší! Vaše kajuta může být na kterékoli palubě a může být přidělena od času rezervace až jeden den před naloděním. 

Rodinná kajuta s oknem (O5, O4)
Tyto kajuty jsou ideální pro celou rodinu a lze v nich ubytovat až pět osob. Jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, která lze přeměnit na manželskou postel. Také jsou k dispozici lůžka pro další 3 osoby. Plocha je přibližně 15 m2 - 16 m2. Paluby 8 a 9.

Kajuta s obrazovým oknem (OA, OB)
Tyto kajuty zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a některé mají jednu rozkládací pohovku nebo vyklápěcí postel. Nachází se zde také velké okno, kde si můžete vychutnat úžasný výhled. Lze ubytovat až 3 osoby. Některé mohou být vzájemně propojeny pro získání ještě většího prostoru. Plocha je přibližně 13 m- 20 m2. Paluby 5, 6, 7, 8 a 9.

Kajuta s velkým okénkem (OC)
Tyto kajuty vhodné až pro tři hosty mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel, a některé disponují i dalším lůžkem. Velké okénko vám umožní vychutnat si neustále se měnící mořskou hladinu. Některé lze vzájemně propojit. Plocha je přibližně 13 m2. Paluba 4.

Kajuta s oknem s omezeným výhledem (OK)
Tyto kajuty mohou ubytovat až čtyři hosty a mají průzor s omezeným výhledem. Dvě samostatná lůžka lze přeměnit na manželskou postel, a k dispozici jsou i další lůžka. Některé lze také vzájemně připojit. Plocha je přibližně 13 m2 - 15 m2. Paluba 6.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Tato kategorie zaručuje kajutu Oceanview nebo lepší! Vezměte prosím na vědomí, že výhled může být zcela nebo částečně zakrytý. Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním.

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a pohovku pro ubytování 3. osoby. Plocha kajut je přibližně 18 m2 a plocha balkonu cca 4 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Rodinná kajuta s balkonem (B5, B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a i další lůžka, pak lze ubytovat další 3 osoby. Zahrnují také posezení a skleněné dveře od podlahy ke stropu, které se otevírají na soukromý balkon. Plocha kajut je přibližně 20 m2 - 28 m2 a plocha balkonu je cca 4 m- 8 m2. Paluby 8, 10 a 11.

Kajuta s balkonem (BB, BF, BA)
Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a je možnost i dalších lůžek. Ubytovat lze 2 - 4 osoby. Plocha kajut je přibližně 20 m2 - 30 m2 a plocha balkonu cca 4 m2 - 7 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s balkonem nebo lepší! Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

Apartmá

Apartmá Owner's s velkým balkonem (SA)
Tyto apartmány s velkým balkonem jsou vhodné až pro 4 hosty. Zahrnují obývací pokoj, jídelnu, samostatnou ložnici, koupelnu s luxusní vanou a úžasný balkon s vířivkou. Ubytování zahrnuje služby komorníka a concierge. Apartmá lze propojit s balkonovou kajutou. Plocha apartmá je přibližně 76 m2 a plocha balkonu cca 23 m2. Paluba 11.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na zádi (SF)
Tato apartmá umístěná na zádi lodi disponují ložnicí s manželskou postelí, lůžky pro další dvě osoby, koupelnou s luxusní vanou s vířivkou a velkým soukromým balkonem s úžasným výhledem. Lze ubytovat až 4 osoby. Navíc mohou být připojena k balkonovým kajutám umístěným na zádi. Samozřejmostí jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 44 m2 - 46 m2 a balkonu cca 10 m2 - 11 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Apartmá Penthouse s balkonem na přídi (SG)
Tato apartmá na přídi lodi mají ložnici s manželskou postelí, koupelnu s luxusní vanou s vířivkou a soukromý balkon s úžasným výhledem. Lze ubytovat až 4 osoby. Samozřejmostí jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 a balkonu cca 13 m2. Paluba 8.

Apartmá Penthouse s balkonem (SH)
Ubytování v daném apartmá zahrnuje manželskou postel, lůžka pro další dvě osoby, koupelnu s luxusní vanou se sprchou, šatnu a soukromý balkon. Součástí jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 41 m2 - 44 m2 a balkonu cca 8 m2 - 11 m2. Paluby 8 a 9.

Apartmá Club s balkonem

Apartmá Club s balkonem na zádi (M1)
Tato prostorná apartmá orientovaná na zádi disponují dvěma samostatnými lůžky, která lze přeměnit na manželskou postel, lůžka pro další 2 osoby, šatnu a koupelnu s luxusní vanou. Plocha kajut je přibližně 30 m2 a balkonu cca 6 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Apartmá Club s balkonem (MA)
Daná apartmá mají soukromý balkon a nachází se na přídi lodi. Mají dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, a i další možnosti lůžek k ubytování dalších 2 osob. Dále je součástí posezení, šatna a koupelna s luxusní vanou a sprchovým koutem. Některé mohou být připojeny k apartmá Owner´s nebo kajutám s balkonem. Plocha apartmá je přibližně 29 m2 - 35 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2 - 7 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Tato kategorie zaručuje apartmá Club Balcony Suite nebo lepší! Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním.