Loď disponuje velikým množstvím kategorií kajut, takže si svou vysněnou kajutu vybere každý. Od kajut vnitřních, přes kajuty s oknem a balkonem až po apartmá.

Nejlepší ubytování je v prostoru The Haven v horní části lodi, kde jsou k dispozici velmi prostorné kajuty s velkým balkonem. Pokojová služba v apartmá je dostupná 24 hodin denně, dále mají hosté k dispozici službu "concierge" (asistenta, který se stará o kompletní program a slouží jako poradce pro jakoukoliv možnou situaci) a přístup na soukromou terasu k relaxaci a opalování.

Rodinná vnitřní kajuta (I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel a 3. s 4. lůžkem je formou vyklápěcích lůžek. Plocha je přibližně 14 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnitřní kajuta (IF, IB, IA)
Tyto kajuty jsou určené pro 2 osoby a zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel, televizi i posezení. Plocha je přibližně 14 m2 - 23 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Tato kategorie zaručuje vnitřní kajutu nebo i lepší! Vaše kajuta může být na kterékoli palubě a může být přidělena od času rezervace až jeden den před naloděním. Lze ubytovat až 4 osoby. 

Studio (T1)
Jedná se o kajuty speciálně navržené a cenově dostupné pro samostatné cestovatele. Součásí je postel, virtuální okno a oddělený prostor koupelny s umyvadlem a sprchovým koutem. Je zahrnut i přístup do soukromého salonku Studio. Plocha je přibližně 8 m2. Paluby 12 a 13.

Rodinná kajuta s oknem (O4)
Tyto kajuty jsou ideální pro celou rodinu a lze v nich ubytovat až 4 osoby. Jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, která lze přeměnit na manželskou postel. Také je k dispozici rozkládací pohovka pro další 2 osoby a okno s krásným výhledem. Některé mohou být propojeny s jinými kajutami k získání více prostoru. Plocha je přibližně 21 m2 - 34 m2. Paluba 5.

Kajuta s velkým kulatým oknem (OA)
Tyto kajuty jsou vhodné pro 2 hosty a mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel. Některé se dají připojit k jiným kajutám. Plocha je přibližně 21 m2. Paluba 5.

Kajuta s kulatým oknem (OB)
Tyto kajuty jsou umístěny na 5. palubě a jsou určeny pro ubytování 2 osob. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel. Jsou propojitelné i s jinými kajutami. Plocha je přibližně 17 m2. Paluba 5.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Tato kategorie zaručuje kajutu Oceanview nebo lepší! Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním.

Kajuta s balkonem s přístupem do termálních lázní (B9)
Tyto kajuty mají dvě lůžka, která lze přeměnit na jednu manželskou postel. Ubytovaným nabízí snadný přístup do přilehlých lázní, stejně jako bezplatný přístup do termálního apartmá během pravidelné otevírací doby. Plocha kajut je přibližně 21 m2 a plocha balkonu 4 m2. Paluba 16.

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, některé mají rozkládací pohovku pro další dva hosty, součástí je  také prostorná koupelna. Lze ubytovat až 4 osoby. Některé lze připojit k jiným kajutám. Plocha kajut je přibližně 24 m2 a plocha balkonu 9 m2. Paluba 9.

Rodinná kajuta s balkonem (B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále rozkládací pohovku pro dvě osoby, prostornou koupelnu a balkon. Některé mohou být připojené k dalším kajutám. Plocha kajut je přibližně 21 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Kajuta s balkonem (BF, BB, BA)
Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále poszení a skleněné dveře od podlahy ke stropu, které se otevírají na soukromý balkon s úžasným výhledem. Také jsou připojitelné k jiným kajutám. Plocha kajut je přibližně 21 m2 - 33 m2 a plocha balkonu 4 m2 - 6 m2. Pabluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Kajuty této třídy jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen.

The Haven

The Haven Premier Owner's apartmá s velkým balkonem (H2)
Tato úžasná apartmá nabízejí úchvatný výhled z velkého balkonu orientovaného na záď. Jednán se o prostorné a luxusní ubytování, které zahrnuje oddělený obývací a jídelní prostor, tři ložnice s velkými postelemi, rozkládací pohovku pro dva, tři koupelny s masážními sprchami, vanu, venkovní vířivku a služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 8 osob. Plocha apartmá je přibližně 195 m2 a plocha balkonu cca 76 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s velkým balkonem (H3)
Tato deluxe apartmá jsou umístěna také na zádi a disponují velkým balkonem. Mají oddělený obývací a jídelní kout, dále dvě ložnice s manželskými postelemi, dvě luxusní vany s tryskami, polovanu, venkovní vířivku a nabízí také služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 6 osob. Plocha apartmá je přibližně 149 m2 - 162 m2 a plocha balkonu cca 56 m2 - 68 m2. Paluby 13 a 15.

The Haven Owner's apartmá s hlavní ložnicí a velkým balkonem na zádi (H4)
Tato luxusní apartmá orientovaná na zádi mají stylovou hlavní ložnici s velkou manželskou postelí, rozkládací pohovku pro další dvě osoby a luxusní vanu s tryskou. Dále disponují velkým balkonem a některá mají i venkovní vířivku (kromě apartmánů na 10. palubě: 10352 a 10952). K dispozici je i 24hodinová služba komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 90 m2 - 92 m2 a plocha balkonu cca 48 m2 - 49 m2. Paluby 10 a 12.

The Haven Owner’s apartmá s velkým balkonem (H5)
Apartmá The Haven Owner's mají oddělenou ložnici zpravidla s velkou manželskou postelí, rozkládací pohovku pro dvě osoby, obývací část, luxusní sprchu a velký balkon. Služby komorníka a concierge jsou samozřejmostí. Plocha apartmá je přibližně 50 m2 - 57 m2 a plocha balkonu cca 10 m2 - 12 m2. Paluba 12.

Upozorňujeme, že apartmá 12322 a 12926 nemají oddělenou ložnici ani vanu.

The Haven rodinná vila se dvěma ložnicemi s velkým balkonem (H6)
Tyto luxusní vily v The Haven poskytují ideální útočiště pro celou rodinu. Disponují dvěma ložnicemi s manželskými postelemi, rozkládací pohovkou pro další 2 osoby, dvěma koupelnami s masážními sprchami a velkým balkonem. Hosté mají k dispozici služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 6 osob. Plocha je přibližně 56 m2 - 61 m2 a plocha balkonu cca 12 m2 - 17 m2. Paluby 13, 14 a 15.

Upozorňujeme, že apartmá 15300, 13900 a 14900 mají částečně zakrytý výhled.

The Haven Penthouse s velkým balkonem na zádi (HA)
Sofistikovaný styl a luxus poskytuje prostorný penthouse s venkovní vířivkou a velkým balkonem, který nabízí neuvěřitelný výhled ze zadní části lodi. Mezi vybavení patří manželská postel královské velikosti, luxusní vana s tryskami a přístup k exkluzivnímu vybavení pro hosty The Haven. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 77 m2 a balkonu cca 46 m2. Paluba 11.

The Haven Penthouse s hlavní ložnicí a velkým balkonem na zádi (HB)
Tento luxusní penthouse nabízí hlavní ložnici s manželskou postelí královské velikosti, rozkládací pohovku pro další dvě osoby a balkon na zádi s úžasnými výhledy. Zahrnuje také služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 - 55 m2 a plocha balkonu je cca 11 m2 - 20 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

The Haven Penthouse s balkonem (HE)
Součástí apartmá je velká manželská postel a rozkládací pohovka, dále obývací a jídelní prostor. Lze ubytovat 2 - 3 osoby. Nezbytností pro ideální dovolenou jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 34 m2 - 38 m2 a plocha balkonu cca 7 m2 - 12 m2. Paluby 12, 13, 14 a 15.

Apartmá 

Apartmá s velkým balkonem na zádi (SH)
Užijte si jedinečné výhledy z velkého balkonu těchto prostorných stylových apartmá orientovaných na zádi lodi. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel, a rozkládací pohovka pro další dvě osoby. Dané ubytování také zahrnuje služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 58 m2 a balkonu cca 34 m2. Paluba 9.

Apartmá s velkým balkonem na zádi (SI)
Tato varianta výše uvedeného apartmá je pro 2 osoby. Plocha těchto apartmá je přibližně 41 m2 a balkonu 18 m2. Paluba 9.

Rodinné apartmá s hlavní ložnicí a balkonem (SJ)
Tato apartmá jsou ideální pro celou rodinu, nacházejí se uprostřed lodi a mají dostatek prostoru. Disponují samostatnou ložnicí se dvěma samostanými lůžky, která lze spojit v jednu manželskou postel, rozkládací pohovkou pro dva a prostornou vanou. Zahrnuje také služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 36 m2 a balkonu cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Apartmá s hlavní ložnicí a velkým balkonem na přídi (SK)
Ohromující výhled nabízejí tato luxusní apartmá orientovaná na přídi lodi. Je možné zde ubytovat až 4 osoby. Zahrnují samostatnou ložnici se dvěma samostatnými lůžky, která lze spojit na jednu manželskou postel, rozkládací pohovku pro dva, prostornou vanu, služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 38 m2 - 45 m2 a balkonu cca 14 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinné apartmá s velkým balkonem (SL)
Tato apartmá umístěna na přídi lodi a jsou ideální volbou pro celou rodinu. Mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel, dále rozkládací pohovku pro dvě osoby a balkon s úžasným výhledem. Ubytování zahrnuje také služby komorníka a služby concierge. Plocha apartmá je přibližně 36 m2 - 40 m2 a balkonu cca 11 m2. Paluby 9, 10 a 12.

Apartmá Club s balkonem

Apartmá Club s velkým balkonem na přídi (M2)
Tato apartmá mají dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na jednu manželskou postel, a některá i rozkládací pohovku pro jednu nebo dvě osoby. Dále je součástí prostorná koupelna a posuvné skleněné dveře, které vedou na balkon směřující dopředu a nabízejí velkolepé pohledy. Plocha apartmá je přibližně 33 m2 - 38 m2 a balkonu cca 11 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinná Club apartmá s balkonem (M4)
Tyto prostorné apartmány umístěné v zadní části lodi jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, která lze spojit na jednu manželskou postel, rozkládací pohovkou pro dva a soukromým balkonem, kde se můžete pokochat nádherným výhledem. Některá z těchto apartmá lze propojit s dalšími, což je ideální například pro rodiny. Plocha apartmá je přibližně 23 m2 - 27 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2 - 5 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmá Club s balkonem (MA)
Tato stylová apartmá se nachází v zadní části lodi a jsou určená pro dva hosty. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit na manželskou postel. Některé lze připojit k jiným kajutám, což je ideální při cestování s rodinou nebo přáteli. Plocha apartmá je přibližně 24 m2 - 27 m2 a plocha balkonu je cca 4 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmá Club s balkonem na přídi (MB)
Tato apartmá jsou orientovaná na přídi lodi a nabízejí ideální útočiště pro dva hosty. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze spojit na jednu manželskou postel. Některé lze připojit i k jiným apartmá. Plocha apartmá je přibližně 22 m2 - 25 m2 a plocha balkonu je cca 6 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Apartmá této třídy jsou garantovaná tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo apartmá určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ apartmá. Upozorňujeme však, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen.