X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Nechte své tělo hýčkat pod rukama zkušených odborníků v unikátním wellness areálu Canyon Ranch SpaClub.

Na lodi je mnoho restaurací, které vám poskytnou nevšední kulinářské zážitky. Zajděte do Tuscan Grille, kde servírují tradiční italské speciality doplněné o moderní kuchyni.

Velký výběr salátů, desertů, polévek a dalších dobrot nabízí Bistro on Five, kde si zaručeně vždy vyberete.

Útulnou atmosféru a výtečné dezerty najdete i v Café al Bacio, které je ideálním místem pro odpočinek a povídání s přáteli.

Unikátní koncept stolování zažijete v Qsine, kde jsou jídla z celého světa připravována hravým způsobem a servírována netradiční formou.

Hostům je k dispozici 66 nových kajut AquaClass. Ty jsou vybaveny speciálními sprchami a vanami, které vám zaručí luxusní relaxaci jako v lázeňském areálu. Navíc cestující mají z kajut přímý přístup do jedinečné perské zahrady, která je oázou klidu a odpočinku na lodi. Pasažérům je také zajištěn exkluzivní vstup do Blu restaurantu, kde si mohou vychutnat lehkou a zdravou kuchyni.

Na palubě se nebudou nudit ani děti. Plno legrace si mohou užít v dětském klubu Fun Factory, pro starší je připraven Xclub Teen, kde najdou spoustu zábavy.

Na lodi je k dispozici:

  • Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille, Bistra on Five, kavárny Café al Bacio & Gelateria a restaurace Qsine
  • Celebrity divadlo, kasino
  • Wellness areál Canyon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, hřiště na míčové sporty, kosmetický salón, běžecká dráha, solárium
  • Umělecká galerie, karetní salónek, internetová kavárna, knihovna, konferenční centrum
  • Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen