X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Maximální kapacita Norwegian Escape je 5 218 pasažérů, které loď ubytuje v celkem 2 174 kajutách různých tříd. Nejluxusnějším typem ubytování jsou apartmá třídy The Haven na nejvyšších palubách, které svým hostům nabízí jak spoustu prostoru, tak komfortní vybavení, nadstandardní služby, či dokonce soukromou sluneční palubu a restauraci s exkluzivním přístupem.

Dostatečně prostorná jsou také mini-apartmá, která ubytují 2-4 hosty, hosté apartmá třídy Spa si pak užijí bezprostřední blízkost lázní a fitness centra a také v ceně zahrnutý vstup do termálů.

Kajuty s balkonem disponují prosklenými dveřmi sahajícími od podlahy až ke stropu, vedoucími na soukromý balkon, nádherné výhledy si ale užijí také pasažéři ubytovaní v kajutách s oknem. V této kategorii se nabízí také rodinná apartmá s kapacitou až 5 osob, umístěná v blízkosti prostor určených pro děti.

Nejzákladnější třídou ubytování jsou vnitřní kajuty, pro ty, kteří rádi cestují sami, si pak Norwegian Escape připravila studia s výhradním přístupem do společenského prostoru Studio Lounge.