X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Plujte s námi, pití je na nás! MSC Cruises přichází s novou akcí na svých letních plavbách v sezóně 2020

Zima je v plném proudu, do Vánoc už moc nechybí, už teď se ale vyplatí přemýšlet nad příští letní dovolenou. Kdo plánuje dopředu, může na tom totiž dost vydělat.

 

Určitě to platí pro ty, kteří se prázdniny rozhodnou strávit výletní plavbou na některé z lodí MSC Cruises. Společnost právě představila svoji akční nabídku: nový balíček Dine&Drink v ceně na letních plavbách v sezóně 2020, a to na všech jejích lodích - včetně nejnovější MSC Grandiosa - a na celém světě!

 

Balíček zahrnuje výběr z rozlévaných (bílých, červených, růžových i šumivých) vín, točené pivo, minerální vodu, sodu a rozlévané ovocné džusy, které si pasažéři užijí na palubách lodí MSC Cruises ve všech hlavních a bufetových restauracích, a to v rámci oběda a večeře. Ve specializovaných restauracích bude i nadále třeba zakoupit si vybrané nápoje nad rámec nabídky.

 

Nápojový balíček budou moci využít všichni hosté v kajutách vnitřních, s výhledem a balkonem ve třídách Bella a Fantastica. Ti, kteří si zakoupili ubytování v kajutách a apartmá tříd Aurea a Yacht Club a pro které je nápojový balíček v ceně tedy již samozřejmostí, místo toho dostanou kredit v hodnotě 100 euro na osobu (až 200 euro na kajutu) pro útratu na palubě.

 

Skvělá nabídka MSC Cruises platí pro plavby zarezervované od 9. listopadu 2019 do 29. února 2020, a to jen do vyprodání zásob, tak s výběrem své prázdninové plavby dlouho neváhejte a rezervujte si ji  ještě dnes

Podmínky

  • Balíček Dine&Drink je možné využít v hlavních restauracích v době oběda a večeře a v bufetových restauracích v době oběda (11:30-16:00 hod.) a večeře (17:30-22:30 hod.).
  • Balíček Dine&Drink není platný ve specializovaných restauracích nebo barech mimo bufetové restaurace.
  • Balíček Dine&Drink není možné pořídit na palubě, hosté si jej musí zarezervovat před plavbou, dále si jej pak mohou vylepšit o balíček dle svého výběru, a to za příplatek, který se liší u plaveb v Evropě a Americe - Easy Evropa: 10 €, Amerika: 13 $, za osobu a noc, Premium Evropa: 20 €, Amerika: 40 $, za osobu a noc a Premium Plus Evropa: 36 €, Amerika: 57$, za osobu a noc. Změna bude aplikována na všechny osoby v rámci jedné rezervace (všichni cestující v jedné rezervaci musí mít stejný balíček) a lze ji sjednat naším prostřednictvím před plavbou nebo přímo na palubě (za dodatečný 15% servisní poplatek).
  • Kredit v hodnotě 100 € pro hosty v kajutách a apartmá třídy Aurea a Yacht Club se vztahuje na 1. a 2. osobu v kajutě (celkem tedy až 200 € na kajutu).
  • Nabídka platí na plavby v letní sezóně 2020 zarezervované od 9. listopadu 2019 do 29. února 2020, je platná jen do vyprodání zásob a může být kdykoli zrušena.

 

A kam že se vlastně popluje?

Jako každý rok, i v letní sezóně 2020 vyrazí lodě MSC Cruises do těch nejkrásnějších destinací po celém světě.

 

Západní Středomoří a jeho perly bude po boku své starší sestry MSC Seaview objevovat zbrusu nová MSC Grandiosa. MSC Divina a MSC Fantasia budou obsluhovat 7denní itineráře v Itálii, Francii a na Baleárských ostrovech a ti, kteří se rozhodnou pro pozdní dovolenou, si na podzim budou moci užít Portugalsko, Maroko, Madeiru nebo Kanárské ostrovy na palubách MSC Poesia a MSC Splendida.

 

Do východního Středomoří vypluje hned 6 lodí MSC Cruises: MSC Magnifica vezme své hosty na plavbu po úchvatných řeckých ostrovech, MSC Lirica pak obslouží hned dva samostatné itineráře, v jejichž rámci navštíví Itálii, Chorvatsko, Řecko, Černou hory, Maltu a Sicílii, kam poplují také MSC Orchestra a MSC Sinfonia. Itálie, Řecko a Černá hora pak budou v hledáčku MSC Opera a MSC Musica.

Komu by snad ve Středomoří bylo v létě moc horko, může pro změnu vyrazit do severní Evropy. Tam na ně bude čekat MSC Meraviglia s exkluzivním vystoupením Cirque du Soleil at Sea, které budou moci shlédnout při plavbě do překrásných hlavních měst Pobaltí a podél dramatických norských fjordů. Ještě dál - kolem Atlantského pobřeží až na Špicberky, Island a Severní mys pak popluje MSC Preziosa, MSC Poesia se vydá na svoji novou plavbu norskými fjordy, hlavními městy Pobaltí a ti, kteří mají dost dovolené, se s ní budou moci vypravit dokonce až na Island a do Grónska. Nové dlouhé plavby do Irska a na Severní mys si pak užijí také hosté MSC Splendida.

Kdo touží po větších dálkách a exotice, může si vybrat některou z plaveb MSC Cruises na ostrovy věčného léta, do Karibiku. Společnost si pro ně připravila 7-14denní itineráře z Miami, na nichž nebude chybět ani její úchvatný soukromý ostrov Ocean Cay MSC Marine Reserve. Zatímco MSC Seaside pokryje v rámci hned dvou itinerářů západní a východní Karibik, MSC Armonia popluje po západní části Karibských ostrovů.

Nabídka nádherných destinací je široká a se sklenkou dobře vychlazeného nápoje v ceně si svoji letní plavbu užije každý ještě víc. Tak poplujte s MSC Cruises, pití je na ně!