Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

First Minute
plavba s českým průvodcem

Za krásami Palerma a Valencie z paluby lodě MSC Divina

Loď: MSC Divina
Trasa:

Itálie, Španělsko, Francie

Trvání: 9 nocí

Zažijte to nejlepší, co může Středomoří nabídnout. Zavítejte do Říma, kolébky evropské civilizace, i slavného „mafiánského“ Palerma. Relaxujte na překrásných plážích Palma de Mallorca i při poznávání valencijské kultury. Vše zakončete proslulou rybí polévkou ve francouzské Marseille. K dispozici vám bude český průvodce.

Autobusová doprava - český průvodce

Akce! First Minute 

First Minute
plavba s českým průvodcem

Zažijte svérázné Irsko i sever Velké Británie z paluby výletní lodi MSC Orchestra

Loď: MSC Orchestra
Trasa:

Německo, Irsko, Velká Británie

Vylodění: Hamburk, Německo
Trvání: 11 nocí

Vypravte se na sever Evropy z německého Hamburku. Zastavte se na Normanských ostrovech a potom už zamiřte do historického Corku, v Dublinu si pak vychutnejte pravou irskou whisky. Zakotvěte v Greenocku, vstupní bráně do Edinburghu a Glasgow, a nakonec si nechte překrásnou skotskou Vysočinu a její jedinečnou přírodu a prastaré hrady. Po celou dobu plavby vám bude k dispozici český průvodce.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute 

plavba s českým průvodcem

Z Janova přes Maroko na Madeiru a Kanárské ostrovy

Loď: MSC Sinfonia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko, Maroko, Portugalsko

Vylodění: Janov, Itálie
Trvání: 13 nocí

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny kajuty jsou na vyžádání. 

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Plavby po Středozemním moři

Středozemní moře

1 noc od: 1 430 Kč/os. (55 €)

Výletní plavby lodí po Karibiku

Karibik

1 noc od: 1 560 Kč/os. (60 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

J.H., 12.10.2018

Plavba Francie, Španělsko, Itálie z Civitavecchia na lodi Costa Diadema

Všetko perfektne zabezpečené od začiatku do konca.Tie najlepšie odporučenia pre každého kto chce poznať nové miesta a neskutočne kvalitné služby na lodí Costa Diadema.Ďakujem a teším sa na ďalšiu plavbu.

R.C., 14.10.2018

Plavba USA, Svatý Martin, Haiti na lodi Allure of the Seas

Nejlepší cruise na které jsem byla. Byly zde výborné show.

R.Z., 6.10.2018

Plavba s průvodcem Kouzelným Středomořím na největší lodi světa

Dovolená byla fantastická, loď Symphony of the Seas splnila naše očekávání, spousta zábavy na lodi, jídlo bylo skvělé. Organizace zájezdu na 1*. Obzvlášť bych chtěla zdůraznit služby delegátky CK - Marie Anthisové, její neustálý a vstřícný kontakt, byla prostě skvělá.

Marie a Stanislav, 29.09.2018

Plavba s průvodcem západním Středomořím na zbrusu nové lodi MSC Cruises

Dobrý den.
Poprvé jsme využili vašich služeb a absolvovali plavbu po Středozemním moři. Pobyt na lodi byl vynikající – výborné ubytování, perfektní personál, skvělé stravování. Vybavení a možnosti společenského vyžití nás nadchly. Vysoké hodnocení zaslouží náš průvodce pan Marek Kremer. Byl nám nápomocen při řešení veškerých situací a poskytl nám cenné informace, abychom vše zvládli. Zúčastnili jsme se všech fakultativních výletů, které nám obohatil vyčerpávajícím, rozsáhlým a poutavým výkladem. Výlety sice nevyšly vždy podle našich představ – zhoršené počasí v Neapoli, krátký pobyt a málo navštívených míst v Barceloně, ale to není vinou špatné organizace zájezdu. Fakultativní výlety by neměly být tak uspěchané. Dáváme více přednost poznávání navštívených míst před strávením času (i když příjemně) na lodi. Výlet lodí po Středozemním moři hodnotíme velmi pozitivně. Chtěli bychom ho někdy příště zopakovat v jiné lokalitě a určitě ho doporučíme přátelům a známým.
Děkujeme za skvělý zážitek.

, 30.09.2018

Plavba Itálie, Španělsko, Francie z Civitavecchia na lodi MSC Divina

Oceňuji rychlou komunikaci, bezproblémovou rezervaci zájezdu a vždy kvalitní služby. Chválím nově zpracované pokyny k odplutí, služby CK doporučuji. Brzy vašich služeb opět využijeme!

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236