Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

plavba s českým průvodcem

Z Itálie na Ibizu se zastávkami v Marseille a Neapoli na lodi MSC Fantasia

Loď: MSC Fantasia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko

Trvání: 9 nocí

Užijte si krásné pláže, historii i bujarý noční život. Naloďte se v Italském Janově, ve francouzské Marseille ochutnejte slavnou rybí polévku a pak už zamiřte do Palma de Mallorca. Stravte den a noc na proslulé Ibize, seznamte se s krásnou Neapolí a nakonec si nechte jedno z nejromantičtějších italských měst, Livorno. Využijte při tom služeb českého průvodce.

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!

First Minute
plavba s českým průvodcem

Oslavte s námi Vánoce v magickém Orientu

Loď: Jewel of the Seas
Trasa:

Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn

Vylodění: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Trvání: 8 nocí

Naloďte se v supermoderní Dubaji, zažijte tradiční trh v katarském Doha a poznejte zajímavou historii Bahrajnu. Ve Spojených arabských emirátech si užijte nádherné pláže ostrova Sir Bani Yas a vše zakončete čokoládou z velbloudího mléka v nádherném Abu Dhabi. Po celou dobu plavby vám bude k dispozici český průvodce.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute

Uskutečnění plavby garantujeme!

plavba s českým průvodcem

Velký okruh Karibikem se zastávkou v Kostarice, Panamě i na Roatánu na lodi MSC Divina

Loď: MSC Divina
Trasa:

USA, Jamajka, Panama, Kostarika, Honduras, Mexiko, Bahamy

Trvání: 13 nocí

Letecká doprava - český průvodce

Všechny kajuty jsou na vyžádání

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 270 Kč/os. (49 €)

Karibské moře

3 noci od: 4 910 Kč/os. (189 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

R.U., 05.07.2019

Plavba s průvodcem z Janova na Mallorku a Palermo přes Valencii

Dobrý deň,

ešte raz veľmi pekne ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok z plavby loďou MSC DIVINA. Všetko čo sme absolvovali a prežili bolo nad naše očakávania. Už teraz chceme absolvovať len takúto formu oddychu.
Ešte raz veľké ďakujem patrí aj našej sprievodkyni Janke Křížovej, ktorej osobný prístup a vynikajúce vedomosti či už historické alebo súčasné si zaslúžia veľký obdiv. Už teraz sa tešíme na ďalšiu plavbu :)

A.S., 27.06.2019

Plavba s průvodcem za krásami ostrovů západního středomoří

Dobrý den.
Velice děkujeme Vám a týmu CK za perfektní organizaci zájezdu (Za krásami ostrovů středomoří)-nevynechali jsme i s dětmi žádný výlet s průvodcem -Vítem Štěpánkem. Tomu prosím vyříd´tě zvláštní poděkování. Seznámili jsme se během plavby se spoustou perfektních lidí různých národností začínaje Srbskem končí Kazachstánem...Mne osobně přeplňují emoce, ode dneška jsme plnou párou v práci :)
s novými silami.
Ještě jednou děkuji.

M., 15.06.2019

Plavba s průvodcem Za poznáním Itálie se zastávkami na Maltě i ve Španělsku

Dobrý den, s plavbou po Středomoří jsme byli velice spokojeni. Služby jak od počátku CK PT tours, tak po dopravu a v neposlední řadě i průvodce- vše bylo na profesionální úrovni. Paní průvodkyně Jana byla po celou dobu zájezdu s námi,ale protože vše měla perfektně zorganizované, tak ani nebylo třeba její služby konkrétně vyhledávat. Opravdu moc se nám líbily fakultativní zájezdy, které byly úžasně připravené a hlavně byly v českém jazyce, takže jsme díky skvělým vědomostem paní průvodkyně Jany věděli vše o dané oblasti a zemi, kterou jsme navštívili. A jako třešnička na dortu je překlad do češtiny hlavních událostí z lodních novin a pak i jídelního lístku. Takže si opravdu na chvíli připadáte jak na domácí dovolené a přitom poznáváte několik zemí najednou. Moc děkujeme celému týmu Cestovní kanceláře.

Olga a Jiří Vaškovi, 25.05.2019

Plavba s průvodcem z Benátek za poznáním úžasného Řecka se zastávkou v Černé Hoře

Ještě jednou děkujeme za krásnou plavbu a vysoce profesionální práci vaší CK. Ať se vám daří a těšíme se na případně další společné zážitky.

H.T., 25.05.2019

Plavba s průvodcem Bíle noci v Petrohradě na Costa Magica

Dobrý den,
jsme už doma z krásné plavby a poznávání měst na severu. Vše bylo dobře organizováno a hodně jsme se dozvěděly od výborného průvodce pana Marka Kremera. Také v Petrohradě jsme s průvodkyní byli spokojené a v rychlosti jsme toho hodně viděly. Děkujeme za vše, mějte se fajn, ať se vám celému kolektivu daří a hezké dny.

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236