Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

First Minute
plavba s českým průvodcem

Velký okruh Karibikem se zastávkou v Kostarice, Panamě i na Roatánu na lodi MSC Divina

Loď: MSC Divina
Trasa:

USA, Jamajka, Panama, Kostarika, Honduras, Mexiko, Bahamy

Trvání: 13 nocí

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute 

First Minute
plavba s českým průvodcem

Oslavte s námi Vánoce v magickém Orientu

Loď: Jewel of the Seas
Trasa:

Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn

Vylodění: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Trvání: 8 nocí

Naloďte se v supermoderní Dubaji, zažijte tradiční trh v katarském Doha a poznejte zajímavou historii Bahrajnu. Ve Spojených arabských emirátech si užijte nádherné pláže ostrova Sir Bani Yas a vše zakončete čokoládou z velbloudího mléka v nádherném Abu Dhabi. Po celou dobu plavby vám bude k dispozici český průvodce.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute

plavba s českým průvodcem

Z Itálie na Ibizu se zastávkami v Marseille a Neapoli na lodi MSC Fantasia

Loď: MSC Fantasia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko

Trvání: 9 nocí

Užijte si krásné pláže, historii i bujarý noční život. Naloďte se v Italském Janově, ve francouzské Marseille ochutnejte slavnou rybí polévku a pak už zamiřte do Palma de Mallorca. Stravte den a noc na proslulé Ibize, seznamte se s krásnou Neapolí a nakonec si nechte jedno z nejromantičtějších italských měst, Livorno. Využijte při tom služeb českého průvodce.

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 270 Kč/os. (49 €)

Karibské moře

3 noci od: 5 690 Kč/os. (219 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

Olga a Jiří Vaškovi, 25.05.2019

Plavba s průvodcem z Benátek za poznáním úžasného Řecka se zastávkou v Černé Hoře

Ještě jednou děkujeme za krásnou plavbu a vysoce profesionální práci vaší CK. Ať se vám daří a těšíme se na případně další společné zážitky.

H.T., 25.05.2019

Plavba s průvodcem Bíle noci v Petrohradě na Costa Magica

Dobrý den,
jsme už doma z krásné plavby a poznávání měst na severu. Vše bylo dobře organizováno a hodně jsme se dozvěděly od výborného průvodce pana Marka Kremera. Také v Petrohradě jsme s průvodkyní byli spokojené a v rychlosti jsme toho hodně viděly. Děkujeme za vše, mějte se fajn, ať se vám celému kolektivu daří a hezké dny.

M.L., 19.1.2019

Překrásný Karibik se zastávkami na Kajmanských ostrovech a v Mexiku na lodi MSC Divina

Spokojeni jsme byli úplně se vším. Jak s CK, tak s plavbou, lod byla suprová. Nástrahy počasí nikdo neovlivní, potrápily nás hned dvakrát, ale vše se vyřešilo, takže velká spokojenost. Děkujeme

A.M., 14.4.2019

Plavba Křížem krážem nádherným Středomořím na lodi MSC Seaview

Dobrý den paní Anthisová, chtěla bych Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za nevšední zážitek, který nám zprostředkovala. Naše dovolená s Vámi byla ve všech směrech skvělá. Byli jsme mile překvapeni již příjezdem autobusu do Brna přesně na čas, průvodkyně i řidiči se nám snažili cestu maximálně zpříjemnit a servis na lodi byl rovněž výborný, vše bylo skvěle načasováno i vysvětleno. Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout služby průvodkyně a delegátky v jednom paní Jany Křížové. Služby, které poskytovala naší skupině byly vysoce nadstandardní od registrace platebních karet, přes překlad jídelníčků a lodních novin až po řešení různých nesrovnalostí a nadstandardních požadavků. Její znalosti historie i míst, kterými nás jako průvodkyně provázela, byly velmi rozsáhlé a zahrnovaly i zajímavosti a kuriozity, které každou prohlídku ozvláštnily. Stejně tak její schopnost reagovat na změny a případná zpoždění ze strany MSC a zajistit nám i za těchto podmínek co nejobsáhlejší a nejkvalitnější program byla obdivuhodná. 

Jsem ráda, že jsme si vybrali pro naši první plavbu Vaši společnost a že nám byla přidělena právě takto skvělá průvodkyně. Jsem si jistá, že toto nebyla naše poslední plavba a aby nám ta další nezkazila dojem vím, že i napříště musíme zvolit Vaši společnost a stejnou případně jinou stejně skvělou průvodkyni.

 

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

J.M., 14.4.2019

Plavba s průvodcem a dopravou na lodi MSC Seaview

Dobrý den , chceme poděkovat za krásnou dovolenou paní Ing Janě Křížové, která nás provázela na lodi MSC Seaview, v termínu 14.4.-23.4.2019 z Janova. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli ve středomoří již 3 roky za sebou , z toho 2x naší průvodkyní byla právě Jana Křížová, je to velmi vstřícný člověk, který se vždy vyrovná se všemi i ne zrovna pozitivními požadavky svěřených cestovatelů .Opravdu je vzácně trpělivá , ochotná a vstřícná. Za nás mockrát děkujeme,opravdu si to zasloužíte, na naše 3 plavby s Vaší CK nikdy nezapomeneme, vždy se o nás Vaše průvodkyně paní Ing.Křížová, nebo v minulém roce paní Králová velmi dobře postaraly/ protože nemluvíme anglicky ani německy,/ a jejich chování ke klientům bylo naprosto profesionální a znalosti historie památek a jejich výklad také, zdravíme a všem takovou dovolenou s Vaší CK doporučujeme

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236